Trabzon son dakika 2023

Kingston Digital, Harici SSD Serisini Genişletti

Bellek eserleri ve teknoloji tahlilleri alanında dünya başkanı Kingston Technology Company’nin flash bellek iştiraki Kingston Digital, küçük ve çok şık bir belge yedekleme tahlili olan XS1000 Harici SSD’yi duyurdu. XS1000, Kingston’ın harici SSD eser portföyü XS2000’e yeni üye olarak katıldı. Her iki şoför de cep boyutunda taşınabilirlik sağlamak için son derece kompakt bir yapıdalar ve 29 gramın altında olmalarıyla dikkat çekiyorlar.

Kingston XS1000, 1.050MB/s1’ye varan okuma suratı ve 2TB2’ye ulaşan geniş kapasitesi ile sayısız fotoğraf, görüntü ve belgeyi saklamak için kâfi alan sağlıyor. Şoför, USB-C®3 – USB-A kablosuyla birlikte geliyor ve eski aygıtlarla sıkıntısız temas için geriye dönük uyumluluğa sahip bulunuyor. Bir anahtarlık kadar küçük olan XS1000, kolay belge yedeklemelerinin inançlı yapılmasına imkan veriyor ve değerli evrakların, kıymetli anıların ve medya belgelerinin daima erişimini garanti altına alıyor.

Kingston SSD İşletme Müdürü Keith Schimmenti, “Müşterilerimiz kullanışlı, süratli ve muteber data saklama alanına uygun bir fiyattan ulaşmak istiyor. Eser serimize XS1000’in ek edilmesiyle daha fazla seçenek aramalarına gerek kalmadı. Bu sürücüyü, standart bir SSD’nin sırf yarısı boyutunda, şık ve kompakt bir formda tasarladık. Bu özellik eşsiz bir taşınabilirlik sağlıyor ve eser piyasada kolaylık ve birinci sınıf performansı tıpkı anda arayanlar için en âlâ seçim olarak öne çıkıyor” diyor.

1 TB ve 2 TB versiyonları bulunan XS1000, beş yıl hudutlu garanti ile piyasaya sürüldü. 

 

XS1000 Harici SSD Özellikleri ve Spesifikasyonları:

 • Üstün taşınabilirlik: Kompakt yapıda olan ve yükü 29 gramın altında olan bu şık, siyah SSD avuç içine sığıyor. 
 • Güvenilir evrak yedekleme: Her şeyi yanınızda götürebilirsiniz. Evraklarınızı, büyük fotoğraflarınızı ve görüntülerinizi kesintisiz olarak aktarıp saklayabilirsiniz.
 • Daha fazla depolama alanı: Dijital kütüphanenizi kıymetli anılarınızı saklamak için 2TB2’ye kadar genişletebilirsiniz.
 • USB 3.2 Gen 2 takviyesi: Eski aygıtlarla sıkıntısız ilişki sağlayan USB 3.2 Gen 1 ile geriye dönük uyumluluk özelliği sayesinde 1.050MB/s1’ye kadar okuma suratlarına ulaşabilirsiniz.
 • Arayüz: USB 3.2 Gen 2
 • Hız1: 1.050MB/sn’ye kadar okuma, 1.000MB/sn’ye kadar yazma
 • NAND: 3D
 • Kapasite2: 1TB, 2TB
 • Boyutları: 69,54 x 32,58 x 13,5 mm
 • Ağırlık: 28.7g
 • Gövde Materyali: Metal + Plastik
 • Çalışma sıcaklığı: 0°C~40°C
 • Depolama sıcaklığı: -20°C~85°C
 • Garanti/Destek4: Sınırlı 5 yıl garanti
 • Şunlarla uyumludur5: Windows® 11, 10, macOS® (v.10.15.x +), Linux (v. 4.4.x +), Chrome OS™, Android™, iOS/iPadOS® (v.13+)
İlginizi Çekebilir;  "Dolandırıcıların Hedefi, Şirketin Hassas Bilgilerini Çalmak"

 

Uyumluluk Tablosu

 

USB 3.2 Gen 2

Windows® 11

 

Windows® 10

 

macOS (v. 10.15.x +)

 

Linux (v. 4.4.x +)

 

Chrome OS™

 

Android™

 

iOS/iPadOS® (v.13+)

 

 

XS1000 External SSD

Parça Numarası

Kapasite

SXS1000/1000G

1TB 

SXS1000/2000G

2TB

 

1 Dahili testlere dayanır. Sürat, ana bilgisayar donanımı, yazılım ve kullanıma bağlı olarak değişebilir. Optimum suratlar için USB 3.2 Gen 2 ana aygıt gerekir.

2 Flash depolama aygıtında listelenen kapasitenin bir kısmı biçimlendirme ve başka işlevler için kullanılır, bu nedenle data depolamada kullanılamaz. Bu nedenle data depolama için gerçek kullanılabilir kapasite, eserlerde listelenenden daha azdır. Daha fazla bilgi için Kingston’ın Flash Bellek Kılavuzu’na bakabilirsiniz.

3 USB Type-C® ve USB-C®, USB Implementers Forum’un tescilli ticari markalarıdır.

4 Sınırlı garanti, Kingston SSD Manager kullanılarak bulunabilen 5 yıl ya da “SSD Life Remaining” (Kalan SSD Ömrü) baz alınarak verilmiştir. Yeni kullanılmamış bir eser 100 aşınma göstergesi kıymeti gösterirken, program silme döngülerinin dayanıklılık hududuna ulaşan bir eser 1 aşınma göstergesi pahası gösterir. Detaylar için Kingston.com/wa adresine bakabilirsiniz.

5 Windows, macOS, Linux, Chrome OS, iOS/iPadOS ve Android aygıtlarla uyumluluğu değişebilir ve büyük ölçüde ana bilgisayar yazılımına/donanımına bağlıdır (özellikler için ana bilgisayar üreticisinin dayanak sitesine bakılmalıdır). Android/iOS/iPadOS aygıtlar için ek bir OTG kablosu (Kingston tarafından sağlanmamaktadır) gerekebilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.