Trabzon son dakika 2023

Kocaeli Büyükşehir zabıtası pür dikkat

Vatandaşın güvenliğinden sıhhatine kadar pek çok hususta kıymetli vazifeler üstlenen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı takımları, 7 gün 24 saat halkın yanında. Bu bağlamda cüzdan, telefon ve buna benzeri şahsî eşyalarını düşüren vatandaşların da yardımına koşan takımlar, Kocaeli’de yaşayan herkesin huzuru, sıhhati ve kamu nizamı için özverili bir halde çalışmalarını sürdürüyor.

 

KAYBOLAN ÇOCUK AİLESİNE TESLİM EDİLDİ

Rutin vazifeler dışında vatandaşların güvenliği için de tedbirler alan Büyükşehir grupları, bu bağlamda Cebeci kıyısında devriye gezerken küçük bir çocuğa denk geldi. Kaybolduğu anlaşılan çocuğu birinci olarak emniyete alan takımlar, akabinde çocuğu babasına teslim etti.  Baba, çocuğunu bulan ve ilgilenen Büyükşehir görevlilerine teşekkür etti.

 

ZABITADAN TİTİZ ÇALIŞMA

Büyükşehir zabıtası ve güvenlik işçileri, halkın ağır olduğu yerlerde epey titiz bir çalışma yürütüyor. Yaz aylarının uğrak yeri olan Kandıra kıyılarında devriye gezerken telefon ve cüzdan üzere eşyalar bulan takımlar, kimlik bilgilerinden sahiplerine ulaşarak vatandaşların imdadına yetişiyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Novo Nordisk, Diyabetli Bireylerin Tedaviye Kesintisiz Erişimini Sağlamak için DHL Supply Chain ile Stratejik İş Birliğine İmza Tttı

Yoruma kapalı.