Trabzon son dakika 2023

Konak Belediyesi’nin Fuar standı yoğun ilgi görüyor

İzmir Enternasyonal Fuarı’nda bu yıl da yerini alan Konak Belediyesi’nin standı birinci günden bu yana gördüğü ağır ilgiyle fark yarattı. İzmir’in tanıtımına katkı koyan Konak Belediyesi, stantta el emeği eserlerini sergileyen Konak Bayan Kooperatifi ile bayanın gücünü ön plana çıkardı.

Konak Belediyesi, 92. İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF) Belediyeler Sokağı’ndaki standında bu yıl da ziyaretçilerini ağırlıyor. Fuar açılışında Konak Belediye Lideri Abdül Batur’un CHP İzmir Milletvekili Ednan Arslan, CHP İzmir Vilayet Lideri Şenol Aslanoğlu, CHP Konak İlçe Lideri Ozan Ali İlgazi ve Konak Belediyesi Meclis Üyeleriyle birlikte yaptığı ziyaretiyle start alan stant, birinci günden bu yana ziyaretçi akınına uğradı. Birbirinden renkli şovlar ve eğlenceli atölyelere konut sahipliği yapan Konak Belediyesi standına bu yıl Konak Bayan Kooperatifi damga vurdu. Fuar standında vatandaşlarla sohbet eden Lider Batur, tüm İzmirlileri 92. İEF’ye ve Konak Belediyesi standına davet ederek, “İzmir’imizin tanıtımında esaslı bir yeri olan İEF’de Konak Belediyesi olarak bu yıl da yer aldık. Standımıza ağır ilgi gösteren tüm konuklarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

Fuar’a özel etkinlikler

Konak Belediyesi’nin İEF’in 92’nci yılına özel hazırladığı standı, ziyaretçilerini Belediyeler Sokağı’ndaki yerinde ağırlıyor. Standı ziyaret eden yerli ve yabancı konuklar, İzmir’in kalbi Konak’ı tanıtan ikramlarla karşılanırken, Konak ve İzmir hakkında merak ettikleri problemlerin karşılıklarını güler yüzlü işçiden alıyor. Standa gelenler karikatürlerini çizdirip, 360 derece selfie çekiminin keyfini yaşarken çocuklar da kukla gösterisi ve kendileri için hazırlanan farklı atölye çalışmalarında cümbüşe doyuyor. Stantta her gün dünyanın farklı yörelerine ilişkin dans şovları de yapılıyor.

 

Kadının gücü dünyaya Konak’tan duyuruluyor

Bu yıl Konak Belediyesi’nin Fuar’da yarattığı en hoş ve en güçlü etkiyi ise Konak Bayan Kooperatifi oluşturdu. Bayanların sesini bu sefer İEF aracılığıyla duyuran kooperatif, bayanların el emeği üretimlerinin de stant ve satışını yapıyor. 

İlginizi Çekebilir;  Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, hemşehrilerinin en mutlu günlerinde yanlarında olmaya devam ediyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.