Trabzon son dakika 2023

LGS Tercihlerinde öğrencilere ücretsiz destek 

Beylikdüzü Belediyesi, Liselere Geçiş İmtihanı (LGS) sonuçlarının açıklanmasının akabinde tercih sürecine giren öğrencilere takviye olmak için ‘LGS Tercih Günleri’ düzenledi. 3-19 Temmuz tarihleri ortasında düzenlenen tercih günlerinde alanında uzman eğitmen takımı öğrencilere, gerçek tercihi yapmaları konusunda fiyatsız takviye veriyor. 

Türkiye’de 1 milyon 30 bin 195 öğrencinin girdiği Liselere Geçiş İmtihanı (LGS) sonuçlarının açıklanmasının akabinde tercih süreci de başladı. Eğitim periyodunda öğrencileri yalnız bırakmayan Beylikdüzü Belediyesi, imtihan sonrası tercih sürecinde de dayanağını sürdürüyor. Bu kapsamda alanında uzman eğitmen takımıyla 3-19 Temmuz tarihleri ortasında ‘LGS Tercih Günleri’ ile gençlere fiyatsız danışmanlık hizmeti veriliyor. Tercih dayanakları Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi ile Zübeyde Ana Toplumsal Ömür Merkezi’nde saat 10.00-17.00 ortasında Hayat Vadisi Sanatla Hayat Atölyeleri’nde ise 18.00-22.00 saatleri veriliyor.

Çalık: Tüm öğrencilerimize muvaffakiyet dolu bir gelecek diliyorum

Gençlerin her vakit yanında olduklarını tabir eden Beylikdüzü Belediye Lideri Mehmet Murat Çalık, “Beylikdüzü Belediyesi olarak gerek imtihana hazırlık süreci gerekse tercih periyodunda elimizden gelen tüm takviyesi sağlıyoruz. Gençlerimizin emeklerinin karşılığının bulmasını temenni ediyorum. Hayallerindeki okullara yerleşerek başarılarla dolu bir geleceğe sahip olmalarını diliyorum” formunda konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Beylikdüzü Kurban Bayramına hazır

Yoruma kapalı.