Trabzon son dakika 2023

Malkara Belediyesi Eylül Ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi

Malkara Belediye Meclisi 5393 Sayılı Yasanın 20. Unsuruna nazaran 4 Eylül 2023 Pazartesi günü saat 16.00’da Eylül Ayı Meclis Toplantısının gündem hususlarını görüşmek üzere Belediye Meclis Salonunda Malkara Belediye Meclis Lider Vekili Hüseyin Vasfi Güner’in Başkanlığında toplandı.

Eylül Ayı Meclis Toplantısı; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimiz ismine hürmet duruşunda bulunulmasının akabinde açılış konuşması, yoklama ve meclis gündem hususlarının okunması ile başladı.

Gündemin 1. hususunda yer alan cadde sokak ismi verilmesi hakkındaki İçişleri Komite raporunun görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 2. hususunda yer alan İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün Gazibey Mah. 219 Ada 2 Parsel Plan Değişikliği hakkındaki yazısı görüşülerek İmar Kuruluna oy birliği ile havale edildi.

Gündemin 3. unsurunda yer alan Emlak ve İstimlak Müdürlüğünün Kamu Yatırımı Kararı hakkındaki yazısı görüşülerek Plan ve Bütçe Kuruluna oy birliği ile havale edildi.

Yapılan orta komitenin akabinde Plan ve Bütçe Komite raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 4. hususunda yer alan Emlak ve İstimlak Müdürlüğünün Periyot hakkındaki yazısı görüşülerek Plan ve Bütçe Kuruluna oy birliği ile havale edildi.

Yapılan orta komitenin akabinde Plan ve Bütçe Komite raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 5. unsurunda yer alan Fen İşleri Müdürlüğünün Cami İnşaat Yardımı hakkındaki yazısı görüşülerek Plan ve Bütçe Komitesine oy birliği ile havale edildi.

Gündemin 6. hususunda yer alan Strateji Geliştirme Müdürlüğünün 2023 Yılı Gelir Tarife Cetveli Fiyatlarında Değişiklik Yapılması hakkındaki yazısı görüşülerek Plan ve Bütçe Komitesine oy birliği ile havale edildi.

Yapılan orta kurulun akabinde Plan ve Bütçe Komite raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

İlginizi Çekebilir;  Başkan Arısoy Gençlerle Bir Arada

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.