Trabzon son dakika 2023

Marvel Studios imzalı ‘What If…?’, 22 Aralık’tan itibaren sadece Disney+’ta

Marvel Sinematik Evreni’nin birinci animasyonu olma özelliğini taşıyan ‘What If…?’in 2. döneminden birinci fragman yayınlandı. 22 Aralık’tan itibaren yalnızca Disney+’ta seyredilebilecek dizide izleyicileri Gözcü (The Watcher) başta olmak üzere bu cihanın en çok konuşulan karakterleri karşılayacak. 

Marvel Studios imzalı ‘What If…?’, ikinci dönemiyle geri dönüyor. Marvel Sinematik Evreni’nin birinci animasyon dizisi unvanına sahip üretimin yeni döneminde Gözcü (The Watcher), Nebula, Hela ve Happy Hogan üzere hayranların en sevdikleri karakterler izleyicilerle buluşacak. 

22 Aralık’tan itibaren sadece Disney+’ta seyredilebilecek dizinin yapımcılarından Bryan Andrews, birebir vakitte kısımları yönetirken, öteki yapımcı AC Bradley ise baş müellif olarak diziye imzasını atıyor. 

San Diego’da gerçekleşen Comic-Con’da 3. dönem onayı aldığının muştusu verilen ‘What If…?’in 2. dönem bölümleri 22 Aralık’tan itibaren arka arda 9 gün boyunca platformdaki yerini alacak. 

 

DISNEY+ HAKKINDA

Disney+; Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic içeriklerinin yanı sıra, dünyaca ünlü “The Simpsons” ve herkese hitap eden daha birçok dizi, sinema ve orjinal içeriğin yer aldığı dijital yayın platformudur. The Walt Disney Company’nin amiral gemisi olarak tüketiciye direkt yayın servisi sağlayan platform; sinemalar, belgeseller, diziler, animasyonlar, kısa içerikler ve daima büyüyen bir özgün içerik kataloğu sunmaktadır. Disney’in sahibi olduğu eşsiz sinema ve dizi arşivine erişim sunan Disney+, birebir vakitte The Walt Disney Studios’un en yeni üretimlerinin yer aldığı tek platformdur. Ayrıca 20th Century Studios, Disney Television Studios, FX, Searchlight Pictures ve daha birçok öne çıkan stüdyonun üretimleri yalnızca Disney+’ta yer alır. Daha fazlası için disneyplus.com’u ziyaret edebilir yahut taşınabilir ve TV aygıtlarından Disney+ uygulamasına erişebilirsiniz.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Ash ve Pikachu'nun Macera dolu yolculuğunun final sezonu yeni bölümleriyle Türkiye'de Sadece Netflix'te!

Yoruma kapalı.