Trabzon son dakika 2023

Mastercard Türkiye, MICHELIN Guide partnerliğine İstanbul’dan sonra İzmir ve Bodrum’la devam ediyor

Mastercard Türkiye, MICHELIN Guide partnerliğine İstanbul’dan sonra İzmir ve Bodrum’la devam ediyor

Ödeme teknolojileri alanında dünyanın önde gelen kuruluşu Mastercard, dünyanın en saygın gastronomi rehberlerinden biri olan MICHELIN Guide ile partnerliğine İstanbul’un akabinde bu sene de İzmir ve Bodrum’la devam ediyor. MICHELIN Guide bu sene de Türkiye’nin varlıklı ve çok çeşitli gastronomi kültürünü daha geniş kitlelere yayarken ülkenin gastronomik cazibesini artırmaya devam edecek.

Spor, kültür-sanat, gastronomi, müzik ve alışveriş üzere tüketicilerin tutkuyla bağlı oldukları alanlarda kıymet biçilemez tecrübeler sunan Mastercard, Türk gastronomisinin memleketler arası alanda tanıtılmasına katkı sunmayı sürdürüyor. Mastercard, dünyanın en itibarlı restoran derecelendirme sistemi olan MICHELIN Guide resmi partnerliğine İstanbul’dan sonra bu sene de İzmir ve Bodrum’la devam ediyor. 

Mastercard Doğu Avrupa ve Ortadoğu Bölgesi Tüketici Odaklı Pazarlamadan Sorumlu Lider Yardımcısı Ceren Türkben Kaya, MICHELIN Guide ile tekrar birlikte olmaktan memnunluk duyduklarını lisana getirerek “Mastercard olarak, MICHELIN Guide ile çıktığımız bu yol bizi çok heyecanlandırıyor. Türkiye, eşsiz yemekleri, güçlü mutfak kültürüyle gastronomi dünyasında dikkat çeken bir ülke. MICHELIN Guide ise itibarı yüksek bir ödül ve kentlerin de tanıtılmasıyla turizme büyük bir katkı sağılıyor. Mastercard olarak bu tutkuyu destekleyerek İstanbul, İzmir ve Bodrum’un lezzetli gastronomi cazibesini daha geniş kitlelere duyurmaya devam ettiğimiz için çok memnunuz. Geçtiğimiz yıl başlayan iş birliğimizle, kart sahiplerimize Priceless Platformu üzerinden yıl uzunluğu MICHELIN Guide iştirakinde gastronomik tecrübeler sunduk. Önümüzdeki yıl da kullanıcılarımıza yeniden farklı yenilikler sunmaya, MICHELIN Guide’ın seçtiği restoranları markamıza ilişkin milletlerarası platformlarda yabancı gastronomi severlerle buluşturarak onlara katkı sunmaya devam edeceğiz” sözlerini kullandı.  

Mastercard kart sahipleri Priceless Platformu üzerinden yıl uzunluğu MICHELIN Guide iştirakinde gastronomik tecrübelere ortak olma imkanı bulacak. Yıldızlı restoranlarda rezervasyon ayrıcalıkları, şeflerle birlikte özel tecrübe fırsatları üzere içerikler Mastercard kullanıcılarına sunulacak. 

İlginizi Çekebilir;  Avrupa'nın En Büyüğü VakıfBank

Heyecanla beklenen MICHELIN Guide’ın 2024 restoranları, 9 Kasım tarihinde gerçekleştirilecek özel bir ödül merasimiyle açıklanacak. Merasimde, ‘Mastercard En Düzgün Servis’ mükafatı sahibine takdim edilecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.