Trabzon son dakika 2023

MediaMarkt’tan gençlere staj fırsatı

MediaMarkt Türkiye’nin ödüllü staj programı TalentMarkt’a müracaatlar başladı. Perakende dalının dinamik dünyasında tecrübe kazanmak ve mesleğinin birinci adımlarını MediaMarkt’la atmak isteyen genç yetenekler, 13 Ağustos tarihine kadar programa başvurabilecek.

Geniş eser yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan, gençlerin en çok güvendiği ve tercih ettiği marka olan MediaMarkt, Türkiye’de lisans öğrencisi ve yeni mezunlara yönelik staj programı TalentMarkt’a müracaat almaya başladı. MediaMarkt’ın Pazarlama, Finans, Satınalma yahut Hukuk üzere farklı departmanlarda gençlere sağladığı staj imkanı, perakende dalında meslek yapmak isteyen yetenekler için değerli fırsatlar sunuyor. 6 farklı etaptan oluşan süreci muvaffakiyetle geçen gençler, birebir vakitte MediaMarkt’ın tecrübeli çalışanlarından mentörlük alma fırsatı da yakalayacak.

 

TalentMarkt programına başvurmak isteyen gençlerde aranan özelliklerse; 

  • Lisans öğrencisi yahut yeni mezun olmak,
  • Açık irtibata kıymet vermek, ekip oyuncusu olmak,
  • Dinamik ve etkin olmak,
  • Yeni bilgiler öğrenmeye heyecanlı olmak,
  • İyi derecede İngilizce bilmek,
  • Haftada en az 3 günü staja ayırabilmek.

Avrupa’nın açık orta 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, TalentMarkt programına 13 Ağustos tarihine kadar MediaMarkt TalentMarkt – Youthall sitesi üzerinden müracaat kabul edecek.

TalentMarkt staj programı, Toptalent tarafından düzenlenen ve yılın en düzgün yetenek programının belirlendiği “TOP100 Talent Program” oylamasında, Teknoloji Perakende kategorisinde 2 yıl üst üste ödül aldı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Enerjisa Enerji öncülüğündeki kurumlar verimlilik için 'Daha İyi Bir Gelecek' platformunda buluştu

Yoruma kapalı.