Trabzon son dakika 2023

Meslek Fabrikası Narlıdere’de sertifika heyecanı yaşandı

Narlıdere Belediyesi’nin İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Meslek Fabrikası’nda A1 İngilizce, Dijital Pazarlama ve Bayan Üst Giysileri Dikimi eğitimi alan kursiyerler sertifikalarına kavuştu

Narlıdere Belediyesi’nin İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Meslek Fabrikası’nda sertifika heyecanı yaşandı. A1 İngilizce, Dijital Pazarlama ve Bayan Üst Giysileri Dikimi kurslarını muvaffakiyetle tamamlayan kursiyerler sertifikalarını İzmir Büyükşehir Belediyesi Toplumsal Projeler Dairesi Lideri Anıl Kaçar ve Meslek Fabrikası Şube Müdürü Zeki Kapı’nın elinden alı. Meslek Fabrikası Narlıdere Kurs Merkezi’nde alanında uzman isimler tarafından fiyatsız olarak verilen eğitimleri muvaffakiyetle tamamlayan kursiyerler, kendilerine yeni istihdam kapıları açacak birinci adımı muvaffakiyetle tamamladı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Toplumsal Projeler Dairesi Lideri Anıl Kaçar, “İzmir Büyükşehir Belediyesi Meslek Fabrikası, kentimizin 24 ilçesi ve 34 noktasında işsizlik ve yoksullukla gayretini sürdürüyor. Yurttaşlarımıza kamu hizmeti veriyor ve istihdam yaratılması noktasında değerli bir misyon üstleniyor. Bizler de katıldığımız her sertifika merasiminde bu kamu hizmetini sizlerle buluşturduğumuz için çok keyifli oluyoruz. Hem İzmir Büyükşehir Belediye Liderimiz Tunç Soyer hem de Narlıdere Belediye Liderimiz Ali Engin’in halkçı vizyonu ile bütünleşen bu projenin sizlere yeni bir yol, yeni bir memnunluk getirmesini diliyoruz. Sizleri yürekten tebrik ediyoruz” dedi. 

Meslek Fabrikası Şube Müdürü Zeki Kapı da sertifikalarına kavuşan kursiyerleri tebrik ederek, meslek hayatlarında muvaffakiyetler diledi. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Identify Türkiye, 2023'ün İlk Yarısında %220 Büyüdü

Yoruma kapalı.