Trabzon son dakika 2023

Monster x GeForce RTX Mağaza Buluşmaları başlıyor!

Oyun dünyasının en sevilen isimlerini oyun ve teknoloji tutkunlarıyla bir ortaya   getiren klâsik Monster x GeForce RTX Mağaza Buluşmaları’ başlıyor. 9 Eylül Cumartesi günü İstanbul Küçükçekmece mağazasında Cantuğ “Unlost” Özsoy ile Enis Kirazoğlu’nu ağırlayacak olan Monster Notebook; 16 Eylül Cumartesi günü İzmir mağazasında Doğukan Adal’ı, 23 Eylül Cumartesi günü Ankara mağazasında Ümit “Ümidi” Tüney ile Emrecan Önal’ı konuk edecek. İştirakçiler yılın beklenen buluşmasında Monster x GeForce RTX40 serisi GPU’lu ekran kartlarıyla donatılmış Monster Notebook’ları fenomen isimlerle oyun oynayarak deneyimleme ayrıcalığı yaşayacak. Teknoloji ve oyunseverler ayrıyeten aktiflik özelinde sunulan kampanyayla seçili pusat aksesuarlarını ve laptop modellerine sürpriz indirimlerle satın alma talihi yakalayacak.

Oyun dünyasının fenomen isimlerini oyun ve teknoloji tutkunlarıyla buluşturan ‘Monster x GeForce RTX Mağaza Buluşmaları’ başlıyor. 9 Eylül, 16 Eylül ve 23 Eylül günlerinde gerçekleştirilecek olan buluşmalarda ziyaretçiler, 13. Jenerasyon Intel® Core™ işlemcili NVIDIA® DLSS3 teknolojisiyle geliştirilmiş GeForce RTX™ 40 serisi ekran kartına sahip Monster Notebook’ların güçlü performansını, sevilen oyun yayıncıları – Cantuğ “UNLOST” Özsoy, Enis Kirazoğlu, Doğukan Adal, Ümit Tüney ve Emrecan Önal ile birlikte test edecekler. 

Monster Notebook; ‘Monster x GeForce RTX Mağaza Buluşmaları’ kapsamında 9 Eylül Cumartesi günü 14.00 – 16.00 saatleri ortasında Cantuğ UNLOST Özsoy’u, 16:30 -18:30 saatleri arasında Enis Kirazoğlu’nu İstanbul Küçükçekmece mağazasında ağırlayacak. Bir sonraki buluşma 16 Eylül Cumartesi günü Monster Notebook İzmir mağazasında gerçekleşecek ve oyun tutkunları 14.00 – 16.00 saatleri ortasında Doğukan Adal ile bir ortaya gelecek. 26 Eylül Cumartesi günü ise Monster Notebook Ankara mağazası 14:00 – 16:00 saatleri ortasında  – Ümit “Ümidi” Tüney’e, ve Emrecan Önal’a mesken sahipliği yapacak. 

 

Buluşmalara özel indirim fırsatları 

“Monster x GeForce Mağaza Buluşmaları” kapsamında düzenlenen etkinliklerde ziyaretçiler ekosistemin en sevilen isimleriyle birlikte NVIDIA® DLSS3 teknolojisiyle donatılmış  GeForce RTX™ 40 serisi ekran kartına sahip Monster Notebook’larda oyun tecrübesi yaşamanın yanı sıra imza alma ve fotoğraf çekilme fırsatı yakalayacak. Teknoloji ve oyun tutkunlarının heyecanla beklediği etkinlikler boyunca Monster Notebook’un üstün performanslı aygıtları ve oyuncu ekipmanları da incelenebilecek. İştirakçiler ayrıyeten ekinlik özelinde sunulan kampanyayla seçili  Pusat aksesuarlarını ve Monster Notebook’ları indirimli fiyatlarla satın alma talihine sahip olacaklar.  

İlginizi Çekebilir;  Kartepe Genç Akademi 2 çok yakında 

Bu avantajlara ek olarak okulların açılmasına kısa bir vakit kala notebook arayışında olan öğrenciler, Monster Notebook’un yüksek performanslı seçili laptoplarında geçerli “Okulda Yeni Devir Yeni Fırsat” kampanyasına dahil indirimli aygıtları da deneyerek satın alabilecekler.

 

GeForce RTX™ 40 Serisi Monster aygıtlar hızlının ötesinde

NVIDIA® GeForce RTX™ 40 serisi Monster Notebook ekran kartları, oyuncular ve içerik üreticileri için dünyanın en süratli laptoplarına güç veriyor. Son derece verimli NVIDIA Ada Lovelace mimarisi ile geliştirilen ekran kartları, yapay zekâ dayanaklı NVIDIA® DLSS 3 ile performansı adeta devleştiriyor ve tam ışın izleme ile gerçekçi sanal dünyalara imkan tanıyor. Monster x GeForce Mağaza Buluşmaları ve devam eden kampanyalar hakkında ayrıntılı bilgiye Monster Notebook web sitesinden ve toplumsal medya kanallarından ulaşılabiliyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.