Trabzon son dakika 2023

Muğla Büyükşehir Masa Tenisi Sporcularından Büyük Başarı

Muğla Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Masa Tenisi atletleri Yıldızlar Ferdi Vilayet Birinciliği karşılaşmasına damga vurdu.

20-21 Mayıs 2023 tarihlerinde Muğla Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Yıldızlar Ferdi Vilayet Birinciliği karşılaşmasında Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü atletleri Erkeklerde birinciliği ve ikinciliği, bayanlarda birinciliği ve üçüncülüğü, çiftlerde de ikincilik ve üçüncülüğü kazanarak büyük muvaffakiyetin altına imza attı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Masa Tenisi atletleri Mehmet Fazilet Demirtaş, Can Kızılkaya, Defne Su Öztürk,  Melek Dursun, Selin Sarıkaya, Bertan Demir, Ufuk Çiftçi Antrenörleri Hıdır Ay eşliğinde Yıldızlar Ferdi Vilayet Birinciliği karşılaşmasına damga vurdu. 30 Erkek, 11 bayan atletin katıldığı turnuvada Erkeklerde Mehmet Fazilet Demirtaş şampiyon, Can Kızılkaya 2’inci Oldu. Bayanlarda Defne Su Öztürk Şampiyon, Melek Dursun 3’üncü oldu. Çiftler Kategorisinde ise Selin Sarıkaya ve Bertan Demir 2’inci, Defne Su Öztürk ve Ufuk Çiftçi 3’üncü oldu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Körfez'in Melekleri Adana'dan Zaferle Dönüyor

Yoruma kapalı.