Trabzon son dakika 2023

Narlıdere’nin Spor Okullarında Sertifika Heyecanı

Narlıdere Belediyesi’nin kış devri spor kursları muvaffakiyetle tamamlayan genç yetenekler sertifikalarını Lider Ali Engin’in elinden aldı. Narlıdere Belediye Lideri Ali Engin, “Bazılarına inat kız çocuklarına, bayanlarına daha çok değer vermeye devam ediyoruz. Daha çok başarılı atletin ilçemizden çıkmasını istiyor, geleceğin ulusal atletlerini Narlıdere’den ülkemize kazandırmak istiyoruz” dedi

Narlıdere Belediyesi’nin 2022-2023 kış periyodu için açtığı ‘Temel Spor Eğitimi ve Sportmen Yetiştirme Kursları’nda sertifika heyecanı yaşandı. Kış periyodu voleybol kurslarını muvaffakiyetle tamamlayan minik yetenekler, sertifikalarını Narlıdere Belediye Lideri Ali Engin’in elinden aldı. Narlıdere sonları içerisinde yaşayan ve ilçedeki devlet okullarında tahsil gören çocuklar voleybol kurslarını muvaffakiyetle tamamlamanın heyecanı ve memnunluğunu yaşadı.

Sertifika merasiminde konuşan Narlıdere Belediye Lideri Ali Engin, spor ve sanatla büyüyen kuşaklar yetiştirmek için büyük bir gayret harcadıklarını söz ederek, “Sporun ferdî ve toplumsal faydasının farkındayız. Herkes için spor ve ömür uzunluğu spor unsuruyla çocuklarımızı spora teşvik etmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda açtığımız spor okullarımıza olan ilgiden ötürü çok memnunuz.  Sporun bireylere yaptığı katkıların yanı sıra milletlerarası özelliği sayesinde ülkemize neler katacağının da farkındayız. Bu sebeple daha çok başarılı atletin ilçemizden çıkmasını istiyor, geleceğin ulusal atletlerini Narlıdere’den ülkemize kazandırmak istiyoruz” dedi.

ÇOCUKLARIMIZI TEBRİK EDİYORUM

Voleybolcu kızları tebrik eden Lider Engin, “Bazılarına inat kız çocuklarına, bayanlarına daha çok kıymet vermeye devam ediyoruz. Bayanlar ve kız çocuklarımız bizler için çok değerli… Cumhuriyet çocuklarının ülkemizin dört bir yanında yaktığı ışık inanıyorum ki gelecekte Türkiye’mizi daha çok aydınlatacak. Buna kimse mahzur olamaz. Bu ülkeyi, 85 milyonu, komşumuzu, arkadaşlarımızı seviyoruz. Kursları muvaffakiyetle tamamlayan çocuklarımızı tebrik ediyorum. Çocuklarını bizlere emanet eden ailelerimize, Narlıdere Belediyesi Spor Koordinatörümüz Mehmet Şahin’e ve Antrenörümüz Jülide Meriç hocamıza teşekkür ediyorum” dedi.

İlginizi Çekebilir;  Aslı Başar'dan Yoga'ya davet!

Narlıdere Belediyesi Spor Koordinatörü Mehmet Şahin ise, “Kızlarımız başarılarıyla bizleri gururlandırıyor. Dokuz öğrencimiz yüzde 100 burs kazandı, 3 öğrencimiz ulusal kadro altyapısı tarafından izleniyor, bir oyuncumuzu da Ankara’da çok güzel bir ekibe yollayacağız. Liderimiz Ali Engin’e çocuklarımıza verdiği dayanak için teşekkür ediyorum” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.