Trabzon son dakika 2023

Nilüfer’de sünnet şöleni

Nilüfer Belediyesi’nin klasik toplu sünnet şöleninde 268 çocuk sünnet oldu.

Sosyal belediyecilik uygulamalarıyla dikkat çeken Nilüfer Belediyesi, klasik sünnet şöleninin 19’uncusunu gerçekleştirdi. Daha evvel 10 özel hastanede sünnetleri yapılan 268 çocuğun, sünnet cümbüşü Nilüfer Davet’te gerçekleştirildi. 
Ailelerin bu memnun gününe Nilüfer Belediye Lideri Turgay Fazilet, eşi Zeynep Terzioğlu Fazilet ile katıldı. CHP Vilayet Lideri Turgut Özkan, CHP Nilüfer İlçe Lideri Özgür Şahin, Âlâ Parti Nilüfer İlçe Lideri Levent Öncü, politikler ve muhtarlar da gecede yer aldı.

Nilüfer Belediyesi din vazifelisi Mehmet Çelebi’nin mevlit okuması ile başlayan gecede bir konuşma yapan Nilüfer Belediye Lideri Turgay Fazilet, ailelerin bu memnunluğunu paylaşmaktan duyduğu memnuniyeti lisana getirdi. Çocukların en kıymetli varlıklarımız olduğunu vurgulayan Lider Fazilet, “İnanıyorum ki onları sağlıklı ve keyifli bir gelecek bekliyor. Bizler de onları en uygun ve memnun biçimde geleceğe hazırlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Çalışmaya da devam edeceğiz. Bizim; çocuklarımızı Atatürk prensip ve ihtilallerinin izinde; kültürle, sanatla, bilimle yetiştirme üzere bir sorumluluğumuz var” diye konuştu. 

Geleneksel sünnet şöleni tertibine katkıda bulunan hastaneler ile özel kuruluşların temsilcilerine teşekkür plaketi veren Lider Fazilet, daha sonra da çocuklarla birlikte pasta keserek yaşadıkları heyecana ortak oldu. 

Nilüfer Belediyesi Roman Orkestrası ile Cengiz Ateş ve orkestrasının program yaptığı gecede çocuklar ve aileleri epey keyifli anları paylaştı. Piste çıkarak çocuklarla çiftetelli oynayan Lider Fazilet, kendisine ağır ilgi gösteren çocukların fotoğraf isteklerini de geri çevirmedi. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Sokaklar bu projeyle dönüştürülecek

Yoruma kapalı.