Trabzon son dakika 2023

Okyanusun gizemli dünyası parmaklarımızın ucunda !

OKYANUSLARIN GİZEMLİ DÜNYASI PARMAKLARINIZIN UCUNDA!

 

Ara tatilde SEA LIFE İstanbul’u ziyaret ederek ve yenilikçi Seascan taşınabilir uygulamasını kullanarak su altı canlılarını ve ekosistemlerini yakından keşfedebilirsiniz. 

 

Ara tatilini unutulmaz bir tecrübeyle taçlandırmak isteyenler ve su altı dünyası hakkında bilgi sahibi olmayı amaçlayanlar için SEA LIFE İstanbul, okyanus ömrünün büyüleyici dünyasında seyahate çıkarıyor.

 

Bayrampaşa Forum İstanbul’da yer alan SEA LIFE, büyük cam tanklarda sergilenen denizanası, denizatı, rengarenk balıklar ve birçok deniz canlısını yakından gözlemleme fırsatı yaratıyor. Deniz biyolojisi ve deniz ekosistemleri hakkında eğitici bilgilere erişim sağlayan stant panoları ve etkileşimli öğrenme, ziyaretçilerin büyük ilgisini çekiyor.

 

Su altı Canlılarına Seascan Taşınabilir Uygulaması İle Daha Yakından Bakın

Sea Life İstanbul, okyanusların gizemli dünyasını derinlemesine keşfetmeniz için de artık, kullanabileceğiniz taşınabilir uygulaması Seascan’i sizinle buluşturuyor. Bu mükemmel uygulama, 91 farklı su altı canlısı hakkındaki tüm bilgilere kolay kolay erişmenizi sağlıyor. Ayrıyeten her gün çeşit çeşitliliği artarken bilgi dağarcığınıza daha fazla içerik ekleyebiliyorsunuz.

 

Uygulamayı indirip kameranızı SEA LIFE İstanbul’daki rastgele bir su altı canlısının üzerine tuttuğunuzda, o tıpla ilgili tanıtıcı bir içerik ve çeşidin korunma durumu ile ilgili ayrıntılı bilgileri bulabiliyorsunuz. Bu sayede deniz canlıları hakkında daha fazla bilgi edinmek ve onların korunmasına nasıl katkı sağlayabileceğinizi öğrenmek mümkün hale geliyor. 

 

Uygulamayı App Store ve Google Play Store’dan fiyatsız olarak indirebilirsiniz. Denizlerin büyülü dünyasını keşfetmek ve korumak için adım atın! 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Denizdeki Atık Ağlara Karşı Ortak Mücadele: Samsung, Akdeniz Koruma Derneği ve Onaranlar Kulübü Deniz Kirliliğine Dikkat Çekmek Amacıyla Bir Araya Geldi

Yoruma kapalı.