Trabzon son dakika 2023

Operasyonel verimliliği artırmak, maliyetleri düşürmek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak gibi birçok avantaj sunan RFID teknolojisi, tüm dünyada iddialı olan LC Waikiki gibi perakende markaları tarafından tercih edilmeye başlandı.

Mersin Yenişehir Belediyesinin dar gelirli ailelere nakdi takviye sağladığı Yenişehir Halk Kart’ın Ağustos ayı meblağlarını gereksinim sahibi vatandaşların hesaplarına yatırıldı.

Sosyal belediyecilik anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Mersin Yenişehir Belediyesi,  Yenişehir Halk Kart ile dar gelirli ailelere dayanağını sürdürüyor.  Yenişehir Belediye Lideri Abdullah Özyiğit’in vazifeye geldikten sonra hayata geçirdiği ve muhtaçlık sahiplerine aylık nakdi takviye sağlandığı Yenişehir Halk Kart’ın aylık meblağları kart sahiplerinin hesaplarına yatırıldı. Yenişehir Belediyesinin gereksinim sahibi vatandaşların hayatını kolaylaştırmak ve aile bütçelerine katkı sunmak gayesiyle hayata geçirdiği Yenişehir Halk Kart uygulamasından bu ay 815 aile yararlandı.

Yenişehir Halk Kart uygulaması hem dar gelirli vatandaşlara hem de mahallî esnafa can suyu oluyor.   Yenişehir Halk Kart sahipleri, her ay kartlarına yatırılan meblağla mutabakatlı mahallî esnaftan alışveriş yapabiliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  İnegöl Belediyesi'nden İstihdama Dev Katkı

Yoruma kapalı.