Trabzon son dakika 2023

Ordu Memur-Sen ile Ünye Terziler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Eminevim Ortak Frekans projesine katıldı

Tasarruf finansman dalına 30 yılı aşkın müddettir liderlik eden Eminevim, Ortak Frekans projesi kapsamında Memur-Sen Ordu Temsilciliği ve Ünye Terziler Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile iş birliği protokolü imzaladı. Protokol kapsamında her iki kurumun üyeleri Eminevim’in sunduğu tasarruf finansman hizmetinden indirimli olarak yararlanma fırsatı bulacak.  

Eminevim, Ortak Frekans projesi kapsamında Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Ordu Temsilciliği ve Ünye’de bulunan Terziler Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile iş birliği protokolü imzaladı. Protokol kapsamında tasarruf finansmanından yararlanarak mesken, otomobil yahut iş yeri sahibi olmak isteyen sendika ve oda üyeleri ile üyelerin birinci derece yakınlarına bir yıl boyunca tertip fiyatında yüzde 20’ye varan indirim fırsatları sunuluyor. 

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) lisansıyla Türkiye’de 85 milyona hitap eden Eminevim, Ortak Frekans projesi ile Türkiye’nin farklı noktalarında hizmet veren ulusal ve mahallî çaptaki yüzlerce dernek, sendika, birlik, federasyon ve başka sivil toplum kuruluşları üye ve çalışanlarının tasarruf finansmanıyla tanışmasını hedefliyor. Eminevim, bu kurumlara bağlı binlerce kişi konut, otomobil ve iş yeri finansmanı gereksinimlerini kendi gelirlerine uygun finansman eserleriyle karşılarken, Ortak Frekans kapsamında da ek indirim avantajları sunacak. 

Tam vaktinde teslimat prensibiyle bugüne kadar 240 bini aşkın ailenin konut, otomobil ve iş yeri finansman teslimatını gerçekleştiren Eminevim, ülke genelindeki 119 şubesiyle müşterilerine en güzel tecrübesi sunmaya ve yeni projelerle tasarruf finansını büyütmeye devam edecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Schneider Electric, ecoDrone'lar Aracılığıyla Tohum Toplarını Doğa ile Buluşturuyor

Yoruma kapalı.