Trabzon son dakika 2023

Oyunculuk sektörüne yeni yetenekler kazandıracak

Kübra Doğruer ve Burcu Boztepe, oyuncu olmak isteyen gençleri gayelerine ulaştırmak emeliyle bir eğitim kurumu açtı. Gençleri bölümün ustalarıyla bir ortaya getiren POV Acting House, 2022’nin temmuz ayında faaliyete geçti. Doğruer ile Boztepe, kurumdan mezun olacak öğrencileri bölümde temsil etmek üzere bir de menajerlik firması kurdu.

Cast yöneticisi ve menajer Kübra Doğruer ile oyuncu Burcu Boztepe, oyunculuk hayalleri kuran gençleri bölümdeki değerli cast yöneticileri, direktörler, menajerler ve oyuncularla bir ortaya getirmek için bir eğitim kurumu açtı. Oyuncu adaylarına tecrübe kazandırmayı, kamera önünde ve audition’larda hakikat teknikleri uygulamalarını sağlamayı hedefleyen POV Acting House, 2022 yılının temmuz ayında faaliyete geçti.

 

İŞTE EĞİTİM KADROSU

POV Acting House’un eğitmenleri ortasında cast yöneticisi ve 1441 Proje Sorumlusu Fatoş Koçak, oyuncu Başak Daşman, Icon cast yöneticileri Ayşe Berkiş ve Sevilay Bal yer alıyor. Öğrenciler ayrıyeten oyuncular Münibe Millet, Onur Durmaz, Uğur Uzunel, Ahmet Burak Bacınoğlu, Nuri Karadeniz, Burcu Salihoğlu, Ayşegül Aydın, direktörler Aksiyon Kaftan, Yunus Ozan Korkut, Ceylan Özgün Özçelik, menajer Gökçe Aktaş, Med İmal – İmal Koordinatörü ve cast yöneticisi Seçkin Kartal Kulabaş ile tanışma fırsatını yakalıyor.

 

MENAJERLİK DE YAPACAKLAR

Kübra Doğruer ile Burcu Boztepe ayrıyeten eğitimlerinde muvaffakiyet gösteren öğrencilerini dalda temsil etmek üzere bir menajerlik firması da kurdu. Pov Acting House’dan mezun olan gençleri profesyonel iş hayatlarında Pov Acting House Talent şirketi temsil edecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Yenileme Sektörünün Öncüsü Mobilfon'a Turkcell Yeni Teknolojiler Girişim Sermayesi Yatırım Fonu'ndan Yatırım

Yoruma kapalı.