Trabzon son dakika 2023

Papara, oyunseverleri bir araya getiren GameX 2023’e damga vurdu

Bu yıl 30 Ağustos – 2 Eylül tarihleri ortasında gerçekleştirilen Milletlerarası Dijital Oyun ve Cümbüş Fuarı GameX 2023 sona erdi. Dört günlük fuara, “Oyun varsa, Papara” mottosunu sahiplenen finansal teknoloji şirketi Papara damga vurdu. Papara’nın standı, dört günde 75 bini aşkın ziyaretçi ağırladı.

Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinin (EEMEA) en değerli oyun fuarı olarak görülen Milletlerarası Dijital Oyun ve Cümbüş Fuarı GameX 2023, bu yıl 30 Ağustos – 2 Eylül tarihleri ortasında İstanbul – TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Oyunseverlere özel tahliller sunan ve espor konusundaki yatırımlarıyla gündeme gelen finansal teknoloji şirketi Papara, dört gün boyunca yaklaşık 150 bin kişinin ziyaret ettiği fuara “Oyun varsa, Papara” sloganıyla, özel bir stantla katıldı.

 

Çekilişlere, yarışlara, espor müsabakalarına konut sahipliği yaptı

Fuara uygun bir konseptle hazırlanan Papara standında, sahne ve seyirci alanlarının yanı sıra fuar iştirakçilerinin diledikleri üzere oyun oynayabileceği bilgisayar ve PlayStation setlerine yer verildi. Türkiye’nin ünlü yayıncılarının canlı Twitch yayınları gerçekleştirdiği camekan bir odanın yanı sıra Papara’nın Batman ve Joker Card isimli Koleksiyon Kart eserlerinin tanıtıldığı temalı Koleksiyon Odası’nı içeren stantta ikram çekilişleri, ödüllü bilgi ve Cosplay yarışları ağır ilgi gördü.

 

75 bin ziyaretçi ağırladı

Türkiye’nin önde gelen espor kulüplerinden Papara SuperMassive’in de söyleşilerle yer aldığı stantta, Hellian, Jrokez ve Lynxcerezlol üzere, oyun ve Twitch dünyasının yakından tanıdığı yayıncılar ve Papara SuperMassive atletleri da ağırlandı. Fuar iştirakçileri, Papara standında sevdikleri ve yakından takip ettikleri esporcularla tanışabilme fırsatı buldu. Aktiflik boyunca esporcular, “speed gaming” ismi verilen bir konseptle, üç farklı oyunda espor müsabakaları gerçekleştirdi. 75 bini aşkın oyunsever, Papara’nın standına uğrayarak aktiflikleri takip etti. 

İlginizi Çekebilir;  Siemens Türkiye ve TOSB'den Teknolojide Dev İş Birliği

 

Oyunseverlere özel eser ve hizmetler tanıtıldı

Z nesline finansı sevdiren ve klasik süreçlere teknolojinin gücüyle yenilikçi tahliller üreten Papara, geçtiğimiz aylarda Twitch yayıncılarının milyonlarca Paparalıdan kolaylıkla dayanak ve bağış alabileceği, Papara kullanıcılarının da favori yayıncılarını destekleyebileceği Yayıncı Hesabı eserini duyurmuştu. Fuara “Oyun varsa, Papara” mottosuyla katılan şirket, aktiflik boyunca bu eserinin yanı sıra oyunseverlerin onlarca oyunda kullanabilecekleri dijital kod ve e-pinleri satın alabilecekleri Oyun & Dijital Kod menüsü, Koleksiyon Kart eserleri ve oyun servislerinde geçerli Cashback tahlillerini tanıttı. 

 

Papara Hakkında

Papara, KPMG tarafından Küresel FinTech 100’de listelenen Türkiye’nin başkan FinTech şirketidir. Türkiye’den seçilen 68’inci Endeavor teşebbüsü olma muvaffakiyetini gösteren Papara, özgün LinkedIn dataları ile belirlenen “LinkedIn En Güzel Startup’lar 2022” listesinde birinci sırada yer almış, dünyanın önde gelen FinTech topluluklarından Finovate tarafından düzenlenen 2022 Finovate Awards’da “En Uygun Taşınabilir Ödeme Çözümü” seçilmiştir. 2016 yılında finansal hizmetleri herkes için süratli, kolay, hesaplı ve keyifli hâle getirmek gayesiyle kurulan Papara’nın 17 milyondan fazla kişisel kullanıcısı, ortalarında Uber, Yandex üzere şirketlerin de bulunduğu 1.500’ü aşkın ticari kullanıcısı vardır. 570’ten fazla çalışanı olan ve Happy Place to Work® kapsamında Türkiye’nin en keyifli işyerleri ortasında gösterilen Papara, eser ve hizmetlerini daha geniş coğrafyalara yayarak bölgenin önder ve rekabetçi finansal teknoloji şirketi olmayı hedefliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.