Trabzon son dakika 2023

Prime Video, The Wheel of Time Dizisinin İkinci Sezon Yayın Tarihi ve İlk Karelerini Paylaştı

Robert Jordan’ın çok satan roman serisinden uyarlanan tanınan fantastik dizinin ikinci dönemi 1 Eylül’de Prime Video’da yayınlanmaya başlayacak 

30 Mayıs 2023— Prime Görüntü, The Wheel of Time dizisinin ikinci döneminden birinci kareleri yayınladı. Amazon Original dizisinin ikinci dönem,u 1 Eylül’de dünya çapında 240’tan fazla ülke ve bölgede sadece Prime Video’da yayına girecek. The Wheel of Time hayranları dizinin birinci dönemini Prime Video’da izleyebiliyor. 

The Wheel of Time hakkında

Robert Jordan’ın çok satan fantastik romanlar serisinden uyarlanan dizide, kendi halinde bir çiftçi çocuğu Rand al’Thor (Josha Stradowski, Gran Turismo), dünyayı ya kurtaracak ya da yıkacak tehlikeli bir tarihi figür olan Ejder (The Dragon Reborn) olduğunu öğrenir. Güçlü büyücülerden oluşan bir ordu, onu Karanlık Ejder’den korumak için sahip olduğu güç ve çılgın tarafıyla yüzleştirmek zorunda kalır.
Zaman Çarkı döndükçe Son Savaş yaklaşmaktadır. Rand, Karanlık Ejderi yok ettiğini düşünse de kötülük dünyadan külliyen gitmemiştir. İkinci dönemde yeni oluşan ve geçmişten gelen tehditler, İki Nehir’den gelen ancak dünyanın dört bir yanına dağılmış olan genç arkadaşların peşindedir. Onları bulan ve rehberlik eden bayan, artık yardım edemediği için öbür güç kaynakları bulmaları gerekecektir. Bu gücü, birbirlerinde yahut kendi içlerinde; ışıkta yahut karanlıkta bulacaklardır…

The Wheel of Time dizisinin kadrosunda Moiraine Damodred rolünde Rosamund Pike (Gone GirlI Deva a Lot), Lan Mandragoran rolünde Daniel Henney (Criminal Minds), Nynaeve al’Meara rolünde Zoë Robins (Power Rangers Ninja Steel), Egwene al’Vere rolünde Madeleine Madden (Dora and the Lost City of Gold), Perrin Aybara rolünde Marcus Rutherford (Obey), Mat Cauthon rolünde Dónal Finn (Rogue Heroes) ve Elayne Trakand rolünde Ceara Coveney (Young Wallander) yer alıyor.

İlginizi Çekebilir;  Borusan sanat'ta bu hafta

The Wheel of Time, dizinin ortak ve yönetici prodüktörü Rafe Judkins (Agents of S.H.I.E.L.D., Hemlock Grove) tarafından televizyona uyarlandı. iwot productions (Winter Dragon) ismine Larry Mondragon ve Rick Selvage, Radar Pictures ismine (Jumanji: Welcome to the Jungle, Winter Dragon) Ted Field, Mike Weber (Jumanji: The Next Level, Beirut), Darren Lemke (Shazam!, Goosebumps, Winter Dragon), Marigo Kehoe (Outlander, The Crown), Justine Juel Gillmer (The Survivor, Halo), Sanaa Hamri (EmpireLovestruck) ve Amanda Kate Shuman (The Blacklist), yönetici prodüktör vazifesini üstleniyorlar. Rosamund Pike eş yönetici prodüktör, Harriet McDougal, Brandon Sanderson ve Lauren Selig danışman prodüktör olarak misyon yapıyor. The Wheel of Time bir Amazon Studios ve Sony Pictures Television ortak üretimidir. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.