Trabzon son dakika 2023

PUBG MOBILE 2.8 Güncellemesi ile Savaş Alanına Zombiler İniyor

PUBG MOBILE’ın heyecan verici 2.8 güncellemesi zombilerin istila ettiği savaş alanları ile birlikte yeni bir PvE modu, Metro Royale 16. Dönem ve Cycle 5 14. Dönemi oyuna ekliyor.

Dünyanın en tanınan taşınabilir oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, 7 Eylül’de yayınlanacak 2.8 Güncellemesiyle ölümsüz orduların istilasına uğrayacak. Cadılar Haftası öncesinde Zombiler, savaş alanlarını istila ediyor ve keşfedilecek tüyler ürpertici yeni düşmanlar, zorluklar, yetenekler ve eşyalar oyuncuları bekliyor. Yeni güncelleme ile bir arada ayrıyeten World of Wonder’a eklenecek Eser Puanlaması ve yeni bir Zombi PvE şablonunun yanı sıra yeni Metro Royale Dönemi ve Cycle 5 Dönem 14 üzere değerli geliştirmeler de oyuna ekleniyor.

 

Zombi İstilası Başlıyor

2.8 güncellemesinde, enfekte olmuş zombi orduları 6 Kasım’a kadar Erangel, Miramar ve Livik haritalarını istila edecek! Aerolith’in titreşen karanlık gücü, onun çalışmalarını yaptığı laboratuvarı mutasyona uğratarak bol ölçüde materyal ve kaynakla dolu terk edilmiş bir çorak yere dönüştürüyor. Oyunda bu yere girenlere otomatik olarak bir Canlanma Kartı verilecek.

Bu haritalardaki Aerolith Laboratuvarı ve Karargâh’ın derinliklerinde çaba eden oyuncular, mümkün olduğu kadar çok mutantın Aerolith tarafından ele geçirilmesini engellemeli. Aerolith ne kadar çok mutant ele geçirirse, ortaya çıkan ürkütücü Öfkeli Yırtıcı o kadar güçlü olacak ve oyuncuları daha da güçlü bir çaba bekleyecek. Bu dehşetli düşmanı yenen oyuncular bir sandıkla ödüllendirilecekler.

2.8 Güncellemesinde oyuncuları eşit derecede korkutucu üç Zombi çeşidi de bekliyor. Olağan mutantlara ek olarak, uzun uzunluklu ve korkutucu olan Yabanî güçlendirilmiş, kaslı sağ koluyla silah ve kalkan kullanırken, epeyce çevik olan Yırtıcı ise saldırmak ve darbelerden kaçmak için süratle sıçrayabilecek. 

Bu yaşayan ölüleri yenmenin mükafatı ise karşılaşacağınız zorluklara değecek. Kimi Zombiler Aerolith Laboratuvarının etrafında uğursuzca dolaşırken, daha güçlü Öfkeli Yırtıcı Aerolith’e daha yakın bir yerde gizlenmiş olacak. Bu vahim canavarlar yenildiğinde, oyunculara bir dizi gelişmiş doğaüstü yetenek kazandıracak genetik malzemeler bırakacak. Bu gereçler ortasında, yüksek ölçülerde yakın dövüş hasarı veren ve şiddetli bir ezme yeteneği olan devasa Mutasyon Eldiveni ve düşmanları kesmek için jilet sertliğinde Mutasyon Kılıcı yer alıyor. Bu da Süratli Koşma yeteneği ile birleştiğinde oyuncuların savaş alanlarında süratle dolaşmasına ve yol boyunca hasar vermesine imkan tanıyor.

İlginizi Çekebilir;  Undawn Güncellemesiyle Oyuna Yeni Bir Harita, Hikâye, Yeni Roller ve Daha Fazlası Geliyor

Oyuncular ayrıyeten hem karada hem de denizde verimli bir halde seyahat etmek için laboratuvardan alabilecekleri Manyetik Uçuş Kaykayı kullanabilecek. Ayrıyeten parti yapmayı sevenler için Cadılar Bayramını kutlamak üzere Ekim ayının başında kıymetli bir sürpriz de olacak!

2.8 Güncellemesi Eser Puanlaması ile World of Wonder yaratıcı modunda iyileştirmeler, Editör için yeni oynanış dinamikleri ve yeni bir Zombi PvE Şablonu da dahil olmak üzere bir dizi yenilikle birlikte geliyor. Bu yeni oyun şablonunda her cinste yeni canavar dalgaları ortaya çıkıyor ve hepsini yenen oyuncular kazanıyor.

Ek olarak Cycle 5 Dönem 14, kilidini açıp keyfini çıkarabileceğiniz yeni içerikler, mükafatlar ve kozmetiklerle güncellendi. Metro Royale Kısım 16 ise yeni bir Hançer yakın dövüş silahı ve koleksiyon eşyalarını oyuna ekliyor. 

Oyuncular ayrıyeten dünyanın en büyük restoran zincirlerinden biri ve dünyaca ünlü bir performans arabası markası ile iki yeni ve heyecan verici işbirliğini dört gözle bekleyebilirler.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.