Trabzon son dakika 2023

QNB First Doctors 40. Doktorlar Tenis Turnuvası sona erdi

10-17 Haziran 2023 tarihleri ortasında QNB First ana sponsorluğunda ve TED Spor Kulübü konut sahipliğinde yüksek sayıda atletin iştirakiyle gerçekleşen, QNB First Doctors 40. Hekimler Tenis Turnuvası 17 Haziran Cumartesi günü oynanan final maçlarının akabinde sona erdi. Turnuvaya katılan yarışmacılar final maçından çabucak sonra düzenlenen merasimle mükafatların sahibi oldu.

 

QNB First’ün her yıl olduğu üzere bu yıl da tenis sporuna sunduğu katkısını sürdürerek ana sponsorluğunu üstlendiği QNB First Doctors 40. Tabipler Tenis Turnuvası 17 Haziran Cumartesi günü tamamlandı.

Yüksek sportmen iştirakinin gerçekleştiği turnuva; açık tek bayanlar, açık tek erkekler, 40+ tek erkekler, 50+ tek erkekler, 60+ tek erkekler, 70+ tek erkekler, 50 yaş altı çift erkekler, 50+ çift erkekler, çift bayanlar, karışık çiftler, diş doktorları bayanlar ve erkekler kategorilerinden oluştu.

QNB First’ün 9 yıldır isim sponsoru olduğu turnuva toplam 13 kategoride düzenlendi. Turnuvada dereceye giren atletlere mükafatlarını; TED Kulübü Lideri Prof. Dr. Mehmet Tınaz, QNB Finansbank Üst Gelir Segmentleri Pazarlama Müdürü Gültekin Tırnakçıoğlu ve QNB Finansbank Kurumsal Bağlantı Müdür Yardımcısı Didem Taner takdim etti.

QNB First ana sponsorluğunda ve TED Spor Kulübü konut sahipliğinde 40. Sefer düzenlenen QNB First Doctors 40. Hekimler Tenis Turnuvası her yıl olduğu üzere bu yıl da bir kere daha unutulmaz karşılaşmalara sahne oldu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  İznik'te Alıç yaylası güreşleri yapıldı 

Yoruma kapalı.