Trabzon son dakika 2023

QNB Sigorta Çalışanları, Depremzede Çocuklar İçin Bağış Topladı

Türkiye’nin en büyük özel bankalarından QNB Finansbank çatısı altında faaliyet gösteren QNB Sigorta, zelzele felaketinden etkilenen afet bölgelerine dayanak vermeye devam ediyor. QNB Sigorta, istekli çalışanları ile Tele Satış kanalı üzerinden yaptığı sigorta eseri satışlarını depremzede çocukların eğitimi için Darüşşafaka’ya bağışladı. 

QNB Sigorta, 11 ili etkileyen zelzelelerin akabinde afet bölgelerine takviye vermek maksadıyla çalışmalarını sürdürüyor. Şirket, Tele Satış gruplarının iştirakiyle bir gönüllülük kampanyası hayata geçirdi. Proje kapsamında Tele Satış grupları istekli olarak sigorta eseri satışı yaptı. Bu satışlardan elde edilen gelirin tamamı depremzede çocukların eğitimi için Darüşşafaka’ya bağışlandı. 

Kampanyaya, 75 Tele Satış Danışmanı ve 4 Tele Satış Yöneticisi olmak üzere 79 QNB Sigorta çalışanı, çalışma günleri ve saatleri dışında istekli olarak iştirak gösterdi. Sarsıntı felaketinden etkilenen çocukların eğitimine takviye olmak hedefiyle satılan her poliçenin bir yıllık toplam prim meblağı bağışa dönüştürüldü. 

 

QNB Sigorta, Sarsıntı Bölgelerine Yardımlarını Sürdürüyor

4 Haziran 2023 tarihinden itibaren yeni ismi QNB Sıhhat Hayat Sigorta ve Emeklilik ile faaliyetlerine devam eden Cigna Sıhhat Hayat ve Emeklilik, Şubat ayındaki sarsıntı felaketinin birinci günlerinde ilgili kurum ve kuruluşlara aktarılmak üzere birebir ve maddi yardımlar gerçekleştirmiş; sigorta eserleri taksitlerini 6 ay öteleyerek poliçelerin iptal statüsüne çekilmemesi için süratli aksiyonlar almıştı. Yanı sıra birkaç ay içinde, afet bölgelerindeki finans, bankacılık ve sigortacılık öğrencilerine takviye vermek üzere Geleceğe Kıymet Sigortacılık Akademisi’ni hayata geçirdi. 11 ilin üniversite öğrencisi gençlerine yönelik hazırlanan sertifikalı staj programı ile; sigortacılıktan liderliğe, yatırımdan finansa geniş bir yelpazede eğitim fırsatı sunuldu. Her biri alanında uzman akademisyenler tarafından verilen ve toplam 17 gün süren derslerin akabinde bu süreçte muvaffakiyet gösteren öğrenciler kontenjanlar dahilinde sigorta şirketinde yaz stajı imkanı elde edebiliyor.

İlginizi Çekebilir;  İnegöl'de Modern Hayvan Pazarı Sektörün Önünü Açtı

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.