Trabzon son dakika 2023

QNB Sigorta’dan İyilik Adımları: 150 milyon adım AÇEV için iyiliğe dönüştü

QNB Sigorta’dan Uygunluk Adımları:

150 milyon adım AÇEV için güzelliğe dönüştü

QNB Sigorta, gün içinde atılan adım sayılarını kaydederek çeşitli toplumsal sorumluluk kampanyaları için bağışa dönüştürülmesine imkan veren taşınabilir uygulama Help Steps ile adımlarını Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) için düzgünlüğe dönüştürdü. QNB Sigorta, istekli takımların iştirakiyle 2 ayda toplam 150 milyon adım atarak AÇEV için açılan bağış kampanyasına takviye sağladı.

Sağlık, hayat ve ferdî emeklilik sigortası branşlarında sürdürdüğü sigortacılık faaliyetleri ile bireylerin yalnızca sıkıntı günlerinde değil, hayatları boyunca yanlarında olmayı hedefleyen QNB Sigorta, yalnızca çalışanlarının ve müşterilerinin değil, tüm insanlığın ve dünyanın uygunluğunu hedefliyor. QNB Sigorta, gelecek jenerasyonlara daha yeterli bir dünya bırakmak gayesiyle sürdürülebilirliği ve kurumsal toplumsal sorumluluğu odağına alarak çalışmalarını yürütüyor.

Sosyal, ekonomik ve çevresel alanlardaki QNB Sigorta pahaları kapsamında marka, istekli çalışanlarıyla birlikte toplumsal sorumluluk projeleri hayata geçiriyor. QNB Sigorta son olarak, sağlıklı ve faal bir hayatı desteklemek gayesiyle kullanıcılarının adımlarını kaydederek toplumsal sorumluluk kampanyaları için bağışa dönüştüren Help Steps platformuna dayanak verdi. Help Steps aracılığıyla Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) için başlatılan bağış kampanyasına iştirak gösteren QNB Sigorta çalışanları, 2 ay boyunca Help Steps ile yürüyerek adımlarını güzellik için attı. QNB Sigorta Genel Müdürü Pınar Kuriş önderliğinde, çeşitli departmanların yönetici gruplarıyla oluşturulan 10 istekli takımdan 137 kişinin 2 ay üzere kısa bir müddette attığı toplam 150 milyon adım, AÇEV için bağışa dönüştürüldü. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Başkan Kocaman ve Trabzonlulardan Sandığa Davet

Yoruma kapalı.