Trabzon son dakika 2023

Samsung’un en yeni katlanabilir modellerinden Galaxy Z Flip5, Flip Cafe’de ziyaretçilerini bekliyor

Samsung’un en yeni katlanabilir modellerinden Galaxy Z Flip5, Flip Cafe’de ziyaretçilerini bekliyor

 

Teknoloji dünyasının en ilgi alımlı eserlerinden biri olan Samsung Galaxy Z Flip5, İstanbul’un kültürel zenginliklerle dolu Moda bölgesinde teknolojiseverlerle buluşuyor. Taşınabilir aygıt teknolojisini başka bir düzeye taşıyan bu katlanabilir telefon, Page Cafe & Gallery’de ziyaretçilere eşsiz bir tecrübe sunmak için hazır.

 

Samsung Electronics Türkiye, taşınabilir telefon deneyimini farklı bir boyuta taşıyan en yeni katlanabilir aygıtı Galaxy Z Flip5’i yakından tanımak isteyen kullanıcılar için yeni bir proje hayata geçirdi. Proje kapsamında, İstanbul Moda’da bulunan Page Cafe & Gallery, Galaxy Z Flip5 ile baştan aşağı  yeniden tasarlandı. Samsung’un bu özel projesi Flip Cafe, Galaxy Z Flip5 meraklılarına eşsiz bir tecrübe imkanı sunuyor. Yerin tüm tabiatının Galaxy Z Flip5’e entegre yapısıyla, ziyaretçiler aygıtın özelliklerini ayrıntılı bir formda keşedebilmek için harika bir imkana sahip oluyor.

 

Oluşturulan interaktif alan, Galaxy Z Flip5’in yalnızca dış görünüşüne değil, birebir vakitte içinde barındırdığı teknolojik derinliğe de odaklanıyor. Bilhassa katlanabilir ekran teknolojisinin ardındaki bilim, birçok ziyaretçi için merak konusu. Konuklar, bu teknolojinin nasıl çalıştığı, ekranın nasıl bu kadar ince ve esnek olabildiği, tıpkı vakitte dayanıklılığını nasıl koruduğu mevzularında birinci elden bilgi edinebiliyorlar. Ziyaretçiler kahvelerini içerken, bir yandan da telefonun kamera, oyun performansı ve öbür özelliklerini şahsen deneyimleme fırsatı buluyorlar.

 

Flip Cafe, ziyaretçilerini FlipLogy çatısı altıda keyifli ve sevinçli bir seyahate davet ediyor. Mottosu ‘Katlanabilir Tarafa Geçmek için QR’i Okut!’ noktasından hareketle örülen kıssanın somutlaşmış hali ise bardak ve menülerde yer alan QR kodlarla tamamlanıyor. Page Cafe & Gallery konukları kahvelerini içerken öte yandan da QR kodu okutarak, Galaxy Z Flip5 hakkında daha da ayrıntılı bilgilere erişebiliyorlar.

İlginizi Çekebilir;  Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, tüm gençleri Mimar Sinan Parkı'na davet etti

 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.