Trabzon son dakika 2023

Sedef’e Yemeğe Bekleriz yeni bölümüyle beIN GURME ekranlarında!

Türkiye’nin başkan dijital platformu Digiturk’ün yesyeni beIN GURME programı “Sedef’e Yemeğe Bekleriz!”in beşinci kısmı yeniden ünlü isimleri ve lezzetli yemekleri keyifli sohbetler eşliğinde izleyici ile buluşturuyor. Yaz boyunca ekrana gelecek rengarenk programın bu haftaki konukları Saffet Emre Tonguç, Serda Büyükkoyuncu ve Gülenay Kalkan sofrada Sedef İybar’ın hoş yemeklerinin keyifli sohbet eşliğinde tadını çıkardılar.

Digiturk 21. kanalda yayınlanan Türkiye’nin lezzet ekranı beIN GURME’de, ‘Sedef İybar’ imzalı yemekli sohbet programı ‘Sedef’e Yemeğe Bekleriz’ cumartesi günü saat 19.20’de yeni kısmıyla ekrana geliyor. Sedef İybar konutunun kapılarını açtığı, damakta iz bırakan tatlar ile içten sohbetlerin gerçekleştiği programda, yeni kısımda de yeniden birbirinden ünlü isimleri konuk ediyor.

Muhabbet eşliğindeki lezzet tecrübesinde; dünya mutfağından seyahate, farklı anılardan değerli arkadaşlıklara, hoşluk sırlarından beslenme alışkanlıklarına, müzikten aşk ve bağlara kadar hayata dair ne varsa konuşulan programın bu haftaki konukları seyahat fenomen ve müellifleri Saffet Emre Tonguç, Serda Büyükkoyuncu ve oyuncu Gülenay Kalkan.  

 

Eşsiz lezzetler ve keyifli sohbetler

Yeni kısımda de her zamanki üzere izleyiciler konuklar gelmeden evvel mutfakta İybar’ın becerili ellerinden çıkan yemeklerin hazırlanışına tanıklık edecek, akabinde da sofradaki keyifli muhabbete dahil olacak. Sedef İybar’ın ihtimamla hazırladığı menüsünde bu hafta patlıcanlı hindi türlü ve muzlu elmalı tart var. Sedef İybar’ın birbirinden ünlü konuklarla keyifli sohbetlerinin yer alacağı “Sedef’e Yemeğe Bekleriz” yeni kısmıyla 8 Temmuz Cumartesi günü saat 19:20’de beIN GURME ekranlarında.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  İş Sanat Sahnesinde Sıradışı Yorumlar, Ödüllü Sanatçılar

Yoruma kapalı.