Trabzon son dakika 2023

Şevval Sam çok özel bir konserle Harbiye’de

Sahnelerin vazgeçilmez isimlerinden ünlü sanatçı Şevval Sam, tekrar çok özel bir konseptle Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda müzikseverlerle buluşuyor.

Vigor Kültür Sanat tertibiyle 28 Temmuz Cuma günü saat 21.00’de Harbiye’de sahne alacak sanatkarın özel senfonik konseri ‘’Aşkı Bulacaksın’’ ismini taşıyor. Şef İbrahim Yazıcı idaresinde, elli kişilik Pera Filarmoni Orkestrası’nın eşlik edeceği konserde Şevval Sam; Akdeniz’den Karadeniz’e, tangolardan, Türk valslerine uzanan, farklı lisanlardaki ortak ve vakitsiz müziklerle, müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak.

Herkesin gerçek aşkı aradığı bir periyotta Aşkı Bulacaksın konseptiyle, konseri adeta bir dilek gecesine dönüştürmeye hazırlanan Şevval Sam, İstanbul’da birinci sefer gerçekleştirilecek bu senfonik performans için çok özel bir repertuar hazırladı. Sanatçı, sevilen müziklerinin yanı sıra Gigi Lamoroso, Aşkı Bulacaksın ve Ola Se Thimizoun (Olmasa Mektubun) isimli yapıtların de ortalarında bulunduğu ve farklı kültürlerle ortak aşk müziklerinden oluşan süper bir repertuvarla Açıkhava’da müzik ziyafeti sunacak.

28 Temmuz’da saat 21.00’de başlayacak konserin biletleri Biletix üzerinden satışa sunuldu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Melisa Özmen, Bodrum'da Kate Moss detoksuyla forma girdi

Yoruma kapalı.