Trabzon son dakika 2023

Sırena 78, ABD’li yat tutkunlarıyla ilk kez buluştu

SIRENA 78, ABD’Lİ YAT TUTKUNLARIYLA BİRİNCİ KERE BULUŞTU

 

Sirena 78, ABD’li yat tutkunlarıyla birinci buluşmasını Fort Lauderdale International Boat Show 2023’te gerçekleştirdi. Kişiselleştirilebilen yerleşim planı, yenilikçi gövde yapısı ve uzun menziliyle rakiplerinden sıyrılan Sirena 78, ABD’de büyük ilgi gördü.

 

 

Tasarımında Cor D. Rover ve German Frers’in imzasının bulunduğu Sirena 78,  ABD’li yat tutkunlarıyla birinci buluşmasını çok yakında gerçekleştirdi. Büyük buluşma 25-29 Ekim tarihleri ortasında yapılan Fort Lauderdale International Boat Show 2023’te oldu.

 

Aileyle konforlu ve inançlı seyirler için gerekli her türlü donanıma sahip Sirena 78, sınıfında çok az yatın rakip olabileceği eşsiz özellik ve yaratıcı tahlil teklifleri sunuyor. Sirena 78; şahsa özel tasarlanabilen konforlu iç tasarım ve verimli performansın harika bir birleşimi olarak yat tutkunlarının karşısına çıktı.

 

Yenilikçi yerleşim planı

 

Sirena 78, farklı hava şartlarına nazaran üç farklı flybridge seçeneği sunuyor. Kapalı ve yarı-kapalı versiyonlar, geniş pencereleri sayesinde mükemmel görüntüye sahip bol doğal ışıklı iç yerler sunuyor. İç alanların çok verimli kullanıldığı bu versiyonlarda bulunan spiral merdivenler ana güverte katına direkt erişim sağlarken, flybridge versiyonu hiçbir mahzur olmaksızın açık hava keyfi sunuyor. 

 

Sirena 78, Sirena Yachts’ın yenilikçi yerleşim planı anlayışının devamı niteliğinde. Ana güvertedeki dümen kısmının ortadan kaldırıldığı tasarım; aydınlık ve davetkar bir iç yer sağlayan tam uzunluk pencereleriyle çağdaş bir meskeni anımsatıyor. Çağdaş açık ömür alanlarından ilham alan iç yer tasarımı bu sayede toplumsallaşma ve cümbüş için daha fazla alan yaratıyor. 

 

Ana güverte katında yer alan mutfak; derin bir lavabo, çokça saklama alanı ve birinci sınıf aygıtlara sahip. Donanımı ve konforuyla mesken mutfağını aratmayan bu alan açık alan bir mutfak adası ya da çepeçevre bir yerleşim olarak tasarlanabiliyor. Mutfaktaki geniş tezgah yemekleri hazırlarken konukları de yanında ağırlamaktan hoşlananlar için ülkü. Bu sayede mutfak yalnızca yemek hazırlama alanından çıkıp aile ve konuklar için sıcak bir buluşma noktası haline geliyor.

İlginizi Çekebilir;  GAGİAD Kültür Sanat Festivali'nde Geri Sayım Başladı

 

Davetkar flybridge

 

Hareketli mobilya konseptiyle iç yerde sahiplerini yaratıcılığa teşvik eden Sirena 78’de kanepe ve pufların yerleri isteğe nazaran değiştirilebiliyor. Sirena 78, Cor D Rover imzalı üç iç dekorasyon temasına sahip.

 

Modelde, isteğe nazaran özelleştirilebilen alanlar iç yerlerle sonlu değil. Sirena 78’in bireye nazaran düzenlenebilen çok taraflı flybridge’i denize erişimi kolaylaştıran geniş kıç platformu, dönüştürülebilir oturma kümesi, güneşlenme minderi ve kanepeleriyle alımlı bir baş güverte alanı sunuyor.

 

Yenilikçi tasarım anlayışıyla öne çıkan Sirena 78, ileri teknoloji ve işçiliğin yanı sıra ünlü yat mimarı German Frers’in verimlilik ve performansı dengeleyen gövde dizaynına sahip. Konforlu bir seyir tecrübesi sunan yarı deplasman gövdeye sahip Sirena 78, menziliyle de dikkat cazip. Azami 27 knot sürate sahip Sirena 78, 10 knot’ta 1.550 deniz mili menzile ulaşıyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.