Trabzon son dakika 2023

Soner Çetin özel çocukların kampında

Çukurova Belediye Lideri Soner Çetin, Biz De Varız Destekleme Derneği ve Adana Rotary Kulübünün hayata geçirdiği proje kapsamında Karataş’taki yaz kampında özel çocuklarla bir ortaya geldi.

Kampa eşi Ayşe Çetin ile birlikte gelen Lider Soner Çetin, özel çocukların büyük ilgisi ile karşılaştı. Lider Soner Çetin’e derneğe ve kamp tertibine verdiği dayanaktan ötürü plaket takdim edildi. Lider Soner Çetin plaketini Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin’in elinden aldı.

Biz De Varız Destekleme Derneği Lideri Esin Parlak’ın çok sayıda olumlu proje üretip hayata geçirdiğini belirten Lider Soner Çetin plaket için teşekkür ettiği konuşmasında, “Bu projelerden biri de bu yaz kampıdır. Burada özel çocuklarımızla birlikte olmaktan ötürü çok memnunum. Sanırım bu yıl üçüncüsü düzenleniyor. Bundan sonra da klâsik olarak düzenleneceğini düşünüyorum. Çukurova Belediyesi olarak biz de kampın düzenlenmesine elimizden geldiğince katkıda bulunmaya çalıştık. Bundan ötürü plaket verildiği için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Biz De Varız Destekleme Derneği Lideri Esin Parlak da takviyelerinden ötürü Lider Soner Çetin’e teşekkür etti.

Konuşmaların akabinde özel çocukların şovları beğeniyle izlendi, Lider Soner Çetin ve davetliler özel çocuklarla vakit geçirdi. Aktifliğe Karataş Belediye Lideri Necip Topuz ve özel çocukların aileleri de katıldı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Beylikdüzü Yeni Spor Tesisine Kavuşuyor

Yoruma kapalı.