Trabzon son dakika 2023

TEB Faktoring Yönetim Kurulu Başkanı Çağatay Baydar  3. kez FCI Başkanı seçildi

TEB Faktoring İdare Şurası Lideri Çağatay Baydar 

3. defa FCI Lideri seçildi

 

TEB Faktoring İdare Şurası Lideri Çağatay Baydar, 90 ülkeden yaklaşık 400 faktoring şirketinin üye olduğu dünyanın en büyük milletlerarası faktoring ağı olan FCI (Factors Chain International) Başkanlığına 3. defa seçildi.

 

FCI tarafından bu yıl 55’incisi düzenlenen, 300’den fazla kesim profesyonelinin ve 50 panelistin iştirakiyle Marakeş’te gerçekleşen FCI yıllık toplantısında 2023-2025 dönemi için yeni İcra Komitesi de belirlendi. TEB Faktoring İdare Heyeti Lideri Çağatay Baydar, 2011 ve 2017 yıllarında da üstlendiği başkanlık misyonlarının akabinde, bu yıl üçüncü defa FCI Lideri olarak seçildi. Lider vekilliklerine ise Philippe Gresta (BNP Paribas Factor S.A. / Fransa) ve Chenyue Mao (Wells Fargo Bank N.A. / ABD) seçildi.

 

Daha evvel de FCI Başkanlığı vazifesini üstlenen Baydar, bu vazifeye üçüncü sefer seçilmesinden ötürü büyük bir memnunluk ve gurur duyduğunu söz ederek şunları söyledi: “FCI memleketler arası ağının faktoring bölümünün muvaffakiyetinin devamı için yeni sorumluluklar almaya hazır olduğundan ve önümüzdeki devirde yeni başarılara imza atacağından eminim. FCI’ın alacak finansmanında ‘sektörün sesi’ olarak vazifesini muvaffakiyetle sürdürmesi ve bu doğrultuda yapılacak çalışmaların desteklenmesi benim en değerli vazifelerim ortasında yer alacak.” 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Antalya Büyükşehir'den mevsimlik tarım işçilerine destek

Yoruma kapalı.