Trabzon son dakika 2023

The Sims 4’e Havuz Keyfi Ve Modern Eşyalar Geliyor!

Belki yazın son günlerini yaşıyor olabiliriz lakin havuz başında geçirilecek keyifli anları ve akabinde konforlu odanızda dilediğiniz üzere vakit geçirmeyi The Sims 4’ün Poolside Splash ve Çağdaş Luxe kitleriyle sürdürebileceksiniz.

Electronic Arts (EA) tarafından yayınlanan ve Maxis tarafından geliştirilen The Sims 4’e iki yeni kit geleceği açıklandı: Poolside Splash Kit ve Çağdaş Luxe Kit. 7 Eylül’de çıkacak olan her iki kit de PC için EA uygulaması, Steam ve Epic Games Store ve Mac için Origin’de, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S ve Xbox One platformlarında yer alacak.

The Sims 4 Poolside Splash Kit ile oyuncular Sim’lerini havuz başında eğlenmeye taşıyabilecekler. Sim’lerinin mayolarından giydikleri terliklere ve taktıkları aksesuarlara kadar tüm kostümlerini en renkli ve değişik halleriyle şekillendirebilecekler.

The Sims 4 Modern Luxe Kit ise oyuncuların odalarını bilhassa çağdaş ve lüks eşyalarla donatmalarına imkan tanıyacak. Sim’leriniz şık sanat yapıtları, sofistike dekorlar ve konforlu mobilyalar eşliğinde, sıkıntı bir çalışma gününün akabinde rahat ve şık bir ortamda dinlenebilecekler.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Sevinç Yayınları'nın Yeni Eğitim-Öğretim Yılına Özel Yayınları

Yoruma kapalı.