Trabzon son dakika 2023

Tolgay yine “Vay” dedirtecek!

Tolgay, Sezen Aksu imzalı Türk pop müziğinin sevilen müziklerinden “Vay” ile dinleyicisiyle buluştu…

Sevilen şarkıcı Tolgay‘ın 9. Single çalışması “Vay” Forte House ve DMC işbirliği ile tüm dijital platformlarda yerini aldı.

2023 yılının başlarında yeniden bir Sezen Aksu klasiği “Geri Dön” ile dinleyici ile buluşan Tolgay, “Çalışmamız çok sevildi, bana ve mesleksel hayatıma çok hoş kapılar açtı, Dinleyicim Sezen Aksuşarkılarının sahnelerimden sonra single çalışmamda da sesime yorumuma çok yakıştığını lisana getirdi.” Bu sebeplerle dinleyicisi ile yeniden Sezen Aksu imzası taşıyan bir yapıtla buluşmak istediğini lisana getiren genç şarkıcı Tolgay “Vay” isimli yapıta birçok defa cover yapıldığını lakin bu biçimde daha evvel hiçbir örnek olmadığını vurguladı. 

Sözü müziği Sezen Aksu‘ya ilişkin olan yapıtın düzenlemesi Serkan Akkaya , mix ve masteringini ise Aliş Kaygusuz  üstlendi.

Vay” isimli yapıtın düzenlemesini yine Tolgay‘ın “yol arkadaşlarım” diye tanıttığı sahnesindeki müzisyen arkadaşlarına emanet etti.Düzenlemede 10 yıldır Tolgay sahnesinde müzisyenlik yapan Serkan Akkaya, gitarda Nihat Erel vokallerde ise Banu KüçükNihat Erel ve Serkan Akkaya yer alıyor.

Klibin direktör koltuğuna Daire 215 takımı oturdu. Tolgay bu klibinde birinci sefer konser imajlarını kullandı. Tolgay‘ın ve istekli arkadaşlarının Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Servisine faydasına düzenlediği ve tekrar sahne performanslarıyla dikkat çeken Tolgay‘ın sahne aldığı büyük ses getiren ve dayanak toplanan bu geceden manzaralar yer alıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Ünlü RAP şarkıcısı Murda'dan Axe'a özel şarkı

Yoruma kapalı.