Trabzon son dakika 2023

Torbalı’da “Nostalji Geceleri” başlıyor

Torbalı Belediyesi çok özel bir aktiflik dizisine imza atacak. Her hafta ilçe sakinlerine nostalji tadında saatler yaşatacak olan belediye, nostalji gecelerine bu akşam başlıyor. 

Torbalı’da “Nostalji Geceleri” başlıyor

Her hafta bir Yeşilçam filmi

Torbalı Belediyesi çok özel bir aktiflik dizisine imza atacak. Her hafta ilçe sakinlerine nostalji tadında saatler yaşatacak olan belediye, nostalji gecelerine bu akşam başlıyor. İsmail Uygur Kültür Merkezi’nin gerisinde bulunan Gazi Çamlığı aktiflik alanında çimlerin üzerinde Yeşilçam’a damga vurmuş Türk sinemaları gösterime sunulacak. Her hafta Cuma akşamı saat 21.00’de sırayla Atla Gel Şaban, Yalancı Yarim, Gırgıriye ve Güllü sinemaları vatandaşlarla buluşacak. Sinemalarının gösterileceği nostaljik sinema gecelerinde Torbalı Belediyesi, vatandaşlara patlamış mısır ve gazoz da ikram edecek.

BAŞKAN TEKİN’DEN DAVET

Her Cuma günü Gazi Çamlığı aktiflik alanında gerçekleşecek olan sinema gösterimleri için Torbalı Belediyesi hazırlıklarını tamamladı. Bu akşam Atla Gel Şaban, sineması ile başlayacak olan özel şovlara ilginin ağır olması bekleniyor. Gerekli ışıklandırma çalışmalarının da tamamlandığı alanda Torbalılılar keyifli vakit geçirmiş olacak. Kültür ve sanat aktifliklerine her vakit ehemmiyet verdiklerini belirten Torbalı Belediye Lideri Mithat Tekin, “Torbalı Belediyesi olarak kültürel ve toplumsal etkinliklere her vakit önemsiyoruz. Bu kapsamda bu akşam başlayacak ve dört hafta sürecek olan nostalji gecelerinde birbirinden hoş Yeşilçam sinemalarını sizlerle buluşturacağız. Bu hoş etkinliğimize tüm Torbalı Halkını bekliyoruz” sözlerini kullandı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Yıldızlar altında sinema keyfi bu yaz da Kalamış'ta

Yoruma kapalı.