Trabzon son dakika 2023

TPF Başkanı Ömer Düzgün: “Seçim sonucu ülkemize ve milletimize hayırlı olsun”

Milletimiz, demokrasi geleneğine uygun halde gerçekleşen 14 günlük seçim maratonunda sandık başına gidip tercihini yapmıştır. Sonucun ülkemize ve milletimize iyi olmasını diliyor, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ediyoruz. Seçim sürecinin tamamlanmasıyla birlikte belirsizlik ortamını geride bırakıyoruz. Artık, ülkemizin geleceğine, temel sorunlarımıza odaklanma tam vakti.

İkinci yüzyılımızı planlamak, ekonomik ve toplumsal alanlarda güçlü adımlar atmak için tüm gücümüzü birleştirmeliyiz. Türkiye Perakendeciler Federasyonu bünyesinde yer alan lokal zincirler olarak, devletimizin yanında durmaya ve her türlü katkıyı vermeye devam edeceğiz. Bu süreçte, ülkemizin ekonomik istikrarını güçlendirmek, büyümeyi sürdürmek ve istihdamı artırmak için kararlılıkla çalışacağız.

Yerel zincirler olarak, mahallî üretimi desteklemek ve yerli markalarımızı güçlendirmek için gayret sarf edeceğiz. Mahallî girişimcilerin büyümesini teşvik edecek adımlar atacak ve Türk iktisadına katma kıymet sağlamaya devam edeceğiz. 

Aynı vakitte, rekabetçiliği artırmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için daima yenilik ve iyileştirmeler yapmaya devam edeceğiz. Önümüzdeki süreçte kesimin karşılaştığı zorlukları ve muhtaçlıkları da sizlerle gündeme getirerek ortak tahliller bulmayı hedefliyoruz.

Türkiye’nin önümüzdeki süreçte tek yürek halinde hareket edip, daha da güçleneceğine ve ekonomik potansiyelini tam manasıyla ortaya çıkaracağına yürekten inanıyoruz.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  TEGV Diyarbakır Bank ABC Öğrenim Birimi açıldı

Yoruma kapalı.