Trabzon son dakika 2023

Türk Telekom’dan internet deneyimini artıran teknoloji çözümleri

Türk Telekom, yüksek süratte sağladığı fiber internet kullanımını yenilikçi eserlerle destekliyor. Yüksek süratte WiFi’yı ömür alanlarında kullanmaya yönelik tahliller sunan Türk Telekom, Mesh WiFi, router, repeater ve powerline üzere yeni kuşak destekleyici teknolojileri, avantajlı tekliflerle Türk Telekom mağazalarında müşterileri ile buluşturuyor.  

WiFi teknolojisini en güçlü ve verimli haliyle müşterilerine ulaştıran Türk Telekom, çok daha yüksek bir nominal sürat ve yeni teknolojiyle desteklenen müşteri tecrübesi sunacak WiFi 7’yi de kullanıcıları ile buluşturacak olmanın heyecanını yaşıyor. 

Türk Telekom, sağladığı yüksek süratte fiber interneti, kullanıcılarının daha da yeterli deneyimleyebilmesi için en yeni teknolojilerle zenginleşen eser portföyü ile sunuyor. Müşteri tecrübesi odaklı çalışmalarını sürdüren Türk Telekom, kullanıcılarının WiFi tecrübelerini artıran yeni jenerasyon teknoloji eserlerini kullanıma sunuyor. Türk Telekom, günümüzde kablosuz ağ performansının artmasıyla iş, cümbüş, güvenlik, akıllı mesken konseptli her türlü uygulamanın yüksek kapasiteli WiFi üzerinden kullanılmasına yönelik tahliller üretiyor. 

Mesh modemden, home plug ve repeater’a kadar geniş bir eser gamı ile hizmet veren Türk Telekom, WiFi teknolojisini en güçlü ve verimli haliyle müşterileri ile buluşturuyor. Daha yüksek bant genişliği, daha fazla kullanıcı kapasitesi, düşük gecikme mühleti, güç tasarrufu üzere yararlara sahip WiFi 7 ile de yeni teknolojilerle desteklenen müşteri tecrübesi sunulacak.

Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Tecrübesi Genel Müdür Yardımcısı Zeynep Özden, “Yaygın fiber altyapımızla ülkemizin her kentini süratli internetle buluştururken, yenilikçi müşteri tecrübesini daima daha ileriye taşıma gayesiyle çalışıyoruz. Farklı muhtaçlık suratlarına yönelik internet portföyünü ve 1000 Mbps suratında fiber interneti kullanıcılarımıza sunmaktan memnunluk duyuyoruz. Müşteri tecrübesini artıran yaklaşımımız çerçevesinde, yüksek süratlerde sunduğumuz fiber internet tecrübesini destekleyici yeni kuşak teknoloji eserlerini Türk Telekom mağazalarımızda avantajlı tekliflerle müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz” dedi.

İlginizi Çekebilir;  Büyükşehir'den "Teknolojinin Esiri Değil, Teknolojiyi Yöneten Çocuklar" Konulu Seminer

 

Yüksek süratlerde kablosuz ilişki kullanımına yönelik çözümler 

Dünyanın önde gelen teknoloji markalarıyla güçlü iş birlikleri yapan Türk Telekom, her geçen gün kullanıcılarının internet ve WiFi tecrübelerini artıracak tahliller sağlayan birçok yeni kuşak aygıtı portföyüne ekliyor. Türk Telekom, düşük gecikme müddeti ve yüksek sürat sağlayan Mesh WiFi eseri ile müşterilerine tüm meskeni kapsayan yüksek süratli WiFi’ya sahip olma imkanı sunuyor. Router, modem sinyalinin erişemediği noktalarda ya da çok sayıda kullanıcının internete bağlanması durumunda kullanılıyor. Repeater, modemden kablosuz olarak aldığı internet sinyalini daha uzak noktalara ulaştırabiliyor. Powerline ise modemden uzak noktalara internet irtibatını elektrik prizlerini kullanarak kablolu olarak ileterek kullanıcıların internet tecrübelerini destekliyor. Mesh WiFi, router, repeater ve powerline üzere yeni jenerasyon destekleyici teknolojiler Türk Telekom mağazalarında 12 ay taksit avantajı ile kullanıcılarla buluşuyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.