Trabzon son dakika 2023

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’na “Hayırlı Olsun” ziyareti

Nevşehir Belediye Lideri Dr. Mehmet Savran, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’nu ziyaretinde Nevşehir Belediyesi’nin devam eden ve gerçekleştireceği çeşitli projeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

AK Parti Vilayet Liderleri Toplantısına katılmak üzere gittiği Ankara’da temaslarını sürdüren Belediye Lideri Dr. Mehmet Savran, Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Süleyman Özgün ve Emre Çalışkan, AK Parti Vilayet Lideri Ali Kemikkıran, Vilayet Genel Meclis Lideri Gürbüz Dinç, AK Parti Bayan Kolları Lideri Elife Çelebi ve Gençlik Kolları Lideri Haluk Köybaşı ile birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’na iyi olsun ziyaretinde bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan yeni kabinede Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı vazifesine getirilen Uraloğlu’nu teb’ik eden Nevşehir heyeti yeni misyonunun hayırlara vesile olmasını diledi.

Ziyarette Bakan Uraloğlu’na Nevşehir Belediyesi’nin çeşitli altyapı ve üstyapı projeleri hakkında bilgiler veren Belediye Lideri Dr. Mehmet Savran, gerçekleştirilecek yeni yatırımlar hakkında istişarelerde bulundu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Konya Büyükşehir Temiz ve Çevreci Enerjiyi Yaygınlaştırıyor

Yoruma kapalı.