Trabzon son dakika 2023

Warcraft Rumble Çıktı!

Warcraft Rumble çıktı! Azeroth’un gizemli yeni makineyi denemek için dört bir yanındaki tavernalara doluşulurken kendi dünyamızdan oyuncular da bugünden itibaren Warcraft Rumble’ı indirip oynayabilecek!

Mobil aygıtlar için geliştirilen birinci Warcraft oyunu olan Warcraft Rumble, efsanevi Warcraft cihanına alaycı bir selam çakıyor. Azeroth’un ünlü ve berbat ünlü kahramanlarının, kötülerinin ve yaratıklarının Arkışığı gücünden hayat bulan minyatür versiyonları, World of Warcraft’ın birinci vakitlerini hatırlatan pozisyonlarda buyruğuna amade.

Toplanabilir 65’ten fazla küçük ve hünerlerini sınayabileceğin 70’ten fazla pozisyon ve baş düşmanla Warcraft Rumble’da kıtalar ortası PvE senaryolarından tek kişilik zindanlara, serüvenlere, PvP ve hatta bir Kahraman senaryosuna kadar çeşitli oyun modlarında kendine ilişkin ordular oluşturup yönetebileceksin!

Gelecekte çok daha fazlası seni bekliyor olacak. Warcraft Rumble’ın birinci dönemi artık oyunda ve bu dönemle bir arada birinci yeni liderimiz Sylvanas da geliyor. Önümüzdeki birkaç ay ve sonrasında yeni küçükler, bölgeler, özellikler ve hatta zindanlar da eklenecek! Bunlar yetmezmiş üzere önümüzdeki sene birinci akınımız Eriyik Kor ile Warcraft Rumble’ın en büyük gayretini sunacağız.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Yeni Galaxy yapay zeka çağı başlıyor: Mobil deneyimi yeniden tanımlamak için Samsung'dan dev adım  

Yoruma kapalı.