Trabzon son dakika 2023

Yatırım Finansman’dan Hatayspor’a umutları yeşerten destek 

Yatırım Finansman’dan Hatayspor’a umutları yeşerten destek 

 

Türkiye’nin birinci aracı kurumu Yatırım Finansman, şubat ayında yaşanan Kahramanmaraş zelzelesinde değerli kayıplar veren, tüm problemlere karşın bu dönem yeşil alanlara tekrar geri dönen Atakaş Hatayspor’a ‘şort sponsoru’ olarak takviye verecek. 

 

Yatırım Finansman, Atakaş Hatayspor’un 2023-2024 dönemi şort sponsoru olduğunu duygusal bir reklam sinemasıyla duyurdu. Bordo-beyazlı kadroya gönül verenlerin heyecanlı bir maç ortamında yaşadıkları sevinci odağına alan reklam sinemasında, zelzeleden etkilenen bölge için umutların yine yeşereceği iletisi, bir futbol atmosferiyle izleyiciye aktarılıyor.

 

Yatırım Finansman’ın “Bundan bu türlü gözyaşlarımızın yalnızca sevinç gözyaşları olması için, umutlarımızın bordo-beyaz formalarda tekrar yeşermesi için Hatayspor’un yanındayız” iletisiyle duyurulan şort sponsorluğu, spor ve toplumsal dayanışmanın birleşimini temsil ediyor. Sinema, Atakaş Hatayspor’un Teknik Yöneticisi Volkan Demirel’in “Umutlar Yine Yeşeriyor” cümlesiyle son buluyor. Hazırlanan reklam sinemasının direktör koltuğunda ise Burcu Matur oturuyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Yeni dünya, 'çevreye duyarlı mühendis'ler istiyor!

Yoruma kapalı.