Trabzon son dakika 2023

Yeni Double VPN özellikleri ve güçlendirici protokollerle birlikte Kaspersky’nin güncellenmiş VPN hizmetini keşfedin

Yeni Double VPN özellikleri ve güçlendirici protokollerle birlikte Kaspersky’nin güncellenmiş VPN hizmetini keşfedin

 

Kaspersky, Windows ve Mac®’te birinci sefer gelişmiş saklılık özellikleri ve yeni fonksiyonlar sunan Kaspersky VPN’in güncellenmiş yeni sürümünü duyurdu. Gelişmiş kriptografi özellikleri sunan Kaspersky VPN, daha muhafazalı, daha süratli ve sağlam şeffaf temaslar için Hydra ve WireGuard® gibi son teknoloji protokollerini içeriyor. Yeni sürüm ayrıyeten kapalılık müdafaasını güçlendiren, trafik içeriğini okumayı yahut kullanıcının IP adresini yahut ikinci pozisyonunu tespit etmeyi imkânsız hale getiren yeni bir Double VPN içeriyor. Buna ek olarak, Windows®, Android® ve iOS® üzerinde daha rahat ve kolay erişim için favori olarak kaydedilebilen 100’den fazla yeni sunucu pozisyonu kullanıcıların kullanımına sunuldu.

“İnsanlar Sanal Özel Ağları Nasıl ve Neden Kullanıyor” konulu yeni bir araştırma, iştirakçilerin VPN’leri daha çok güvenlik ve kapalılık için kullandığını ve VPN’leri daima kullanma eğiliminde olduğunu gösteriyor. İştirakçilerin birçok öncelikle kurumların şahsî bilgilerini toplamasından, hükümetlerin özel e-postalardan haberdar olmasından ve web sitelerinin makus maksatlı yazılım yerleştirmesinden tasa duyuyor. Anket sonuçları ayrıyeten şahsî bilgilerin korunması ve inançta tutulmasının kullanıcılar için hala en kıymetli kaygılardan biri olduğunu gösteriyor.

Tüm bunlar göz önüne alınarak yapılan değerli Kaspersky VPN güncellemeleri, bölümde önder sürat sunmak için mevcut en güçlü protokollerden biri olan Hydra’yı kullanmanın yanı sıra artık tüm Android-Windows yahut Mac®-iOS aygıtlarında kullanılabilen, daha süratli ve emniyetli protokol özelliklerini içeriyor. Ayrıyeten 2023’ün 4. çeyreğinde Android ve iOS’ta kullanılabilecek bir öbür değerli protokol olan WireGuard’ın kullanım kapsamı da genişletiliyor. 

WireGuard, OpenVPN’e ek olarak yönlendiricilere dünya genelinde 100’den fazla pozisyon ekliyor. My Kaspersky ayrıyeten artık gelişmiş akış yönlendirmeyi destekliyor, yönlendirme verimliliğini artırıyor, çevrimiçi tecrübeleri kullanıcılar için daha süratli ve daha kullanışlı hale getiriyor.

 

Double VPN, zımnilik muhafazasını güçlendiren bir başka kıymetli yeni özellik olarak öne çıkıyor. Bu özellik etkinleştirildiğinde, istemci ve çıkış sunucusu ortasındaki trafik iki defa şifreleniyor ve ortaya bir orta sunucu eklenmesi sayesinde ekstra bir güvenlik katmanı sağlanıyor. Sonuç olarak, ikinci bir pozisyonda trafik içeriğini okumak yahut kullanıcının IP adresini tespit etmek imkansız hale geliyor.

Kaspersky VPN kullanıcıları artık Bangladeş, Çin, Letonya, Lihtenştayn, Kırgızistan, Malezya ve Rusya-Novosibirsk dahil olmak üzere dünya çapında 100’den fazla pozisyonda yer alan sunucuları seçebiliyor.

Kaspersky gruplarının mevcut pozisyonları 10 Gbps sunucularla güncellemesi, Android, iOS ve Windows kullanıcıları yayın izleme yahut torrent kullanma üzere günlük misyonlar için favori pozisyonlarını daha rahat ve kolay erişim için kaydetme imkanına sahip olmasını sağladı.

 

İlginizi Çekebilir;  Üniversiteli Gençler, Proje Tabanlı Staj Programları İle İŞ Dünyasında Deneyim Kazanacak

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.