Trabzon son dakika 2023

Yıldız Entegre İş Ortakları ile “Birlikte Geleceğe” İlerliyor

Orman eserleri dalında Türkiye’nin ve dünyanın önder markalarından olan Yıldız Entegreiş ortakları ile Kıbrıs’ta bir ortaya geldi.  

Yıldız Entegre, bölümü birlikte şekillendirmek üzere uzun yıllardır iş birliği yaptığı iş ortakları ile Kıbrıs’ta düzenlediği kıymetlendirme toplantısında buluştu. 27-30 Ağustos tarihleri ortasında Kıbrıs Elexus Luxury Resort’te 600 kişinin iştirakiyle gerçekleşen aktifliğin sunuculuğunu Eser Yenerler üstlendi.

“Birlikte Geleceğe!” sloganıyla düzenlenen ve 4 gün boyunca süren aktifliğin birinci iki günü aktivitelerle geçerken, üçüncü gün düzenlenen iş ortakları toplantısı, Yıldız Entegre Genel Müdür Yardımcısı Melike Alkan’ın konuşmasıyla başladı. Alkan; “Yıldız Entegre’yi ileriye taşıyan esaslı ve güçlü bir ailenin fertleri olarak, yine yan yana olmanın memnunluğu içerisindeyiz. “Birlikte Geleceğe!” diyerek çıktığımız bu yolda, birlikte başardıklarımızı kutlamak ve yeni amaçlarımıza gerçek ilerlemek üzere bir ortadayız. Bir asrı aşkın müddettir orman eserleri bölümündeki tecrübemizle, tabiattan ilham alarak tasarladığımız eserlerimizle omurlara dokunuyoruz. Paydaşlarımızla birlikte büyümeyi prensip edinerek, dünya çapında tanınan bir marka olmanın sorumluluğunu taşıyoruz.  Bu doğrultuda rakiplerimizden ayrışarak, sürdürülebilir ve tesirli bir büyümeyi gerçekleştirmek üzere canla başla çalışıyoruz. Yeteneklere yatırım yapmayı, küresel bir oyuncu olarak ülkemize ve paydaşlarımıza katma kıymet sunmayı kendimize misyon ediniyoruz.” diyerek, 2023’ün birinci üç çeyreğinde yakaladıkları büyük başarılardan ötürü tüm iş ortaklarını tebrik etti. 

Yıldız Entegre Satış Yöneticisi Selçuk Ormancı ise Alkan’ın akabinde yaptığı konuşmasında, her durumda iddiayı sürdürmek ve başarıyı daima kılmak için gereken temel unsurları Yıldız Entegre iş ortaklarıyla paylaştı.

Toplantının ikinci kısmında ise Yıldız Entegre Pazarlama Yöneticisi Bengü Metin, iş ortaklarına, pazarlama stratejileri ve dönüşümü ile pazarlama alanındaki gelecek gayeleri ve vizyonlarını paylaştı. Yıldız Entegre Eser Geliştirme Yöneticisi Ogün Bıyıklıoğlu da eserler ile ilgili yenilikleri konuklara aktardı.

İlginizi Çekebilir;  Atakey'in halka arzı başarı ile şonuçlandı 

Toplantının devamında ise Basketbol Koçu-TÜBAD Lideri Çetin Yılmaz’ın ekip olmak vurgusuyla yaptığı konuşmasının akabinde, akademisyen ve muharrir Prof. Dr. Emre Alkin, global sürdürülebilirlik ile global ekonomik göstergeler ve gelişmeler hakkında bilgi verdi. 

Güçlü sesleriyle geceye damga vuran Türk müziğinin yıldız isimlerinden Ümit Besen ve Pamela, Yıldız Entegre’nin iş ortakları toplantısında sahne aldı. İkili Yıldız Entegre Ailesi’ne unutulmaz bir gece yaşattı.

Dört gün süren aktiflikte, tıpkı vakitte davetliler için farklı aktiviteler düzenlendi. Futbol, bowling, voleybol, karting ve paintball turnuvaları iştirakçilere tatlı bir rekabet yaşatırken, Maraş, Girne ve Otomobil Müzesi seyahatleri de programda yer aldı. 

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın iştirakleriyle gerçekleşen gala gecesinde ise iş sonuçları ile fark yaratan iş ortaklarına mükafatları verildi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.