Trabzon son dakika 2023

Yıldız Yaz Kampı devam ediyor!

Lüleburgaz Belediyesi Yıldız Yaz Kampı Lüleburgaz Kent Ormanı’nda devam ediyor. Gençler kampta sahne performanslarından parkur yarışlarına, temel izcilik uygulamalarından tabiat yürüyüşüne kadar çok sayıda aktivite yapma imkanı buluyor.

Lüleburgaz Belediyesi’nin 3 Temmuz’da başlayan Yıldız Yaz Kampı, Lüleburgaz Kent Ormanı’nda tüm süratiyle devam ediyor. 1 Eylül’e kadar 9 hafta sürmesi planlanan kampta gençler 3 farklı yaş kategorisi halinde çeşitli aktivitelerle hem etraf şuuru kazanıyor hem de unutulmayacak aktiviteler gerçekleştiriyor.

Farklı aktiviteleri deneyimliyorlar

Sosyal Takviye Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde gerçekleşen ve izci önderleri tarafından eğitimlerin verildiği Yıldız Yaz Kampı’nda gençler sahne performansları, parkur yarışları, tabiat yürüyüşü, bilgi müsabakası, temel izcilik uygulamaları ve el sanatları çalışmaları üzere çok sayıda alanda farklı aktiviteyi deneyimleme fırsatı buluyor.

Kayıtlar 17 Temmuz’da sona eriyor

3 Temmuz ile 1 Eylül tarihleri ortasında gerçekleşen ve her bir kümenin 4 gece 5 gün yer alabildiği kampa katılmak isteyen gençler velileriyle birlikte 17 Temmuz’a kadar Lüleburgaz Yıldızları Sanat Akademisi’nde bulunan Toplumsal Takviye Hizmetleri Müdürlüğü’ne başvurabilecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Gölcük Belediyesi Askeri Alanı Bu Yaz Teslim Alıyor

Yoruma kapalı.