Trabzon son dakika 2023

“Yüzyılın hatırası” konseri ile lıv hospital hekimleri sahnede

“YÜZYILIN HATIRASI” KONSERİ İLE LIV HOSPITAL DOKTORLARI SAHNEDE

Liv Hospital Ailesi Cumhuriyetimizin 100. yılı anısına düzenlediği “Yüzyılın Hatırası” konserinde Liv Hospital tabipleri sanatkarlarla bir ortaya gelerek müzikli şov sergiledi. 

Cumhuriyetimizin kutlandığı konserde; Liv Hospital doktorları, çalışanları, öğretmenler ve Türk Sanat Müziği sanatkarlarından oluşan, idaresini Türk Sanat Müziği Sanatkarı Aylin Şengün Taşçı’nın yaptığı konserde seçilen müzikler ile keyifli anlar yaşandı. Ağır ilgi gören “Yüzyılın Hatırası” konseri ayakta alkışlandı.
 

Türk Sanat Müziği Liv Tabipleriyle Buluştu

 

Cumhuriyetimizin 100. yılı anısına Liv Hospital tabipleri, çalışanları ve öğretmenlerin yer aldığı “Yüzyılın Hatırası” konserinde konuklar cümbüş dolu bir geceye imza attı. MKM (Mustafa Kemal Merkezi)’nde sahneye konulan müzikal niteliğindeki konserde tıpkı vakitte Türk Sanat Müziğı müzikleri da seslendirildi.
 
Farklı branşlardan tabipler bir arada

 

Genel Sanat Direktörlüğünü Türk Sanat Müziği Sanatkarı Aylin Şengün Taşçı’nın yaptığı konserin Tiyatro Direktörlüğünü Hüseyin Cem Durak üstlendi. Atalan Akdaş, Bekir Ünlüataer, Eda Karaytuğ ve Umut Akyürek de konsere eşlik eden konuk sanatkarlar ortasında yer aldı. Cumhuriyet’in 100. yılı anısına yapılan konser için günlerdir büyük bir heyecanla çalışan Liv Hospital Doktorları tıpkı coşkuyla konuklara keyifli anlar yaşattı.

Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun!”

 

Liv Hospital Küme Koordinatörü Meri İstiroti: “Bizler; Atatürk’ün açtığı yoldan giden, ülkemizin gelişmesi için var gücüyle çalışan, yüzyıl evvel önümüze açılan kapıdan geçip, evlatlarımıza bu topraklarda âlâ bir gelecek yaratmak için emek veren bir nesiliz… Bizler bu akşam sizinle yüzyıllık yapıtları paylaşarak, cumhuriyetimizin 100. yılını birlikte kutlamak istedik. Liv Hospital olarak üçüncüsünü düzenlediğimiz “Yüzyılın Hatırası” konserinde Liv Hospital tabipleri, kıymetli sanatkarlarımız ve öğretmenlerimizle bir ortaya gelerek müzikal tadındaki konserimizde bizlerle olan, emek veren herkese farklı başka teşekkür ederim.”

İlginizi Çekebilir;  EÜ 50 Yıl Köşkünde "İzmir Türk Amerikan Derneği Uluslararası Koleksiyon Sergisi"

 

Müzikal niteliğindeki konserde farklı branşlardan tabipler bir ortaya geldi…

Liv Hospital Küme Koordinatörü Meri İstiroti, Başhekim Op. Dr. Adil Şahit, Genel Müdür Akif Benk ve Liv Hospital doktorları;  Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Yusuf Oğuz Acar, Bayan Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Tamer Sözen, Çocuk Cerrahisi Doç. Dr. Murat Mutuş, Beyin ve Hudut Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Davet Canbolat, Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Cem Arıtürk, Yenidoğan Uzmanı Ozan Uzunhan, Çocuk Hastalıkları ve Uzmanı Dicle Çelik, Geriatri Uzmanı Doç. Dr. Birkan İlhan, Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Mehmet Vefik Yazıcıoğlu, Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Hasan Taşçı, İç Hastalıkları Uzmanı Hasret Kaplan,
 Nefroloji Uzmanı Doç. Dr. Mehmet Taşdemir, Göz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Parıltı Acar Göçgil, Kardiyoloji Uzmanı Dr. Utku Güç, Uzman Dr. Bilge Narin, Çocuk Sıhhati ve Hastalıkları Uzmanı Elif Fazilet Özcan koroda yer aldı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.