DOLAR 32,2342 0.24%
EURO 34,9823 0%
ALTIN 2.478,10-0,98
BITCOIN 22667630.4419%
İstanbul
21°

AÇIK

SABAHA KALAN SÜRE

HR’da oyun değişiyor: Layers HR, tüm İK ihtiyaçlarını tek bir entegre platformda birleştirdi
  • Haberci61
  • Teknoloji
  • HR’da oyun değişiyor: Layers HR, tüm İK ihtiyaçlarını tek bir entegre platformda birleştirdi

HR’da oyun değişiyor: Layers HR, tüm İK ihtiyaçlarını tek bir entegre platformda birleştirdi

ABONE OL
8 Mayıs 2024 10:24
HR’da oyun değişiyor: Layers HR, tüm İK ihtiyaçlarını tek bir entegre platformda birleştirdi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Londra’da gerçekleşen HR Technologies UK Konferansı ve Amsterdam’da düzenlenen HR Technology Europe Konferansı, tüm dünyadan İnsan Kaynakları alanında çalışan yöneticileri, fikir önderlerini ve girişimcileri bir ortaya getirdi. Konferanslara katılarak açıklamalarda bulunan Layers HR Teknoloji ve Eserden Sorumlu CPO’su Eray Karakullukçu, dünyada insan kaynaklarının değişik bir noktaya geldiğini belirtti. Karakullukçu, “Layers HR olarak HR Technologies UK ve HR Technology Europe aktifliklerine katılarak, fikir başkanları ve öncüleriyle birlikte teknolojinin geleceğini değerlendirdik. Gelişen teknolojiyle birlikte insan kaynaklarında meydana gelen dönüşüm son derece heyecan verici. İnsan kaynaklarının daha teknoloji odaklı, çeşitlilik ve kapsayıcılığa daha hassas, data odaklı ve esnek bir yaklaşıma yanlışsız evrildiğini söyleyebilirim. İK ve işe alım profesyonellerini bir ortaya getiren bu konferansta gördük ki teknoloji odaklı insan kaynakları, işletmelerin daha rekabetçi olmalarını ve İK departmanlarının daha stratejik bir rol üstlenmelerini sağlayacak. Önümüzdeki süreçte İstanbul, Riyadh, Dubai ve Berlin başta olmak üzere dünyanın dört bir yanında İK teknoloji etkinliklerinde nabız tutmaya devam edeceğiz” dedi.

 

“Geleceğin insan kaynakları dünyasını AI şekillendirecek”

Yapay zekanın iş dünyasında birçok alanda olduğu üzere insan kaynakları alanında da kıymetli yere sahip olduğunu belirten Eray Karakullukçu, “Yeni kuşak İK teknolojileri iş dünyasının geleceğine istikamet veriyor. İşe alım, eğitim ve geliştirme, performans idaresi ve başka İK fonksiyonlarında yapay zeka ve otomasyonun kullanımı giderek yaygınlaşıyor. Standart insan kaynakları operasyonları da yerini artık yapay zekaya bıraktı. Aday bulma, mülakat ve aday süreç idaresi kademelerinde yapay zekanın insan kaynakları süreçlerini daha tesirli ve verimli hale getirdiğini söylemek mümkün. Geleceğin insan kaynakları dünyasını AI şekillendirecek diyebiliriz. Layers HR’ı insan kaynakları operasyon süreçlerine yapay zeka ile tahlil getirmek için geliştirdik. Layers HR olarak insan kaynakları süreçlerinin tümünü yapay zeka tarafından yönetilebilir kılmayı ve bu alanda dünyanın en değerli tedarikçileri ortasında yer almayı hedefliyoruz” dedi.

 

Yeni kuşak yapay zeka takviyeli insan kaynakları ve işgücü idaresi platformu Layers HR, şirketlerin muhtaçlığı olabilecek tüm İK operasyonlarını tek bir uygulamada birleştiriyor. Klâsik HR süreçlerinin yerini bütünsel bir yaklaşıma bıraktığı ve tüm hizmetlerin entegre olabildiği sistemlerin öne çıktığı yeni dünyada Layers HR, yapay zeka dayanağıyla karmaşık insan kaynakları süreçlerini kolaylaştırarak şirketlerin daha çevik ve rekabetçi olmalarını sağlıyor.

 

Yatırımcılarının 10 yılı aşkın insan kaynakları danışmanlığı deneyimi ile tasarlanan Layers HR, muhtaçlığa nazaran özelleştirilebilen, sade, kullanımı kolay yepisyeni bir İK idare platformu sunuyor. Hem web hem de taşınabilir üzerinden erişim sağlanabilen çoklu lisan dayanağına sahip modülleriyle çalışanların İK hayat döngüsünü uçtan uca yönetmelerini sağlıyor. Bulut tabanlı SaaS yazılım ile küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin dijital insan kaynakları dönüşümünü gerçekleştiren Layers HR, işletmelerin uygun maliyetli ve kolay erişilebilir biçimde daha tesirli bir iş gücü idaresi stratejisi geliştirmelerine öncülük ediyor.

 

Tüm İK süreçleri yapay zeka ile tek bir platformda birleşti!

Layers HR işçi bilgi tabanı, iç irtibat portalı, işe alım merkezi, raporlar, oryantasyon, OKR ve KPI performans idaresi, 360 geri bildirim merkezi, eğitim merkezi, oyunlaştırma gibi insan kaynaklarının tüm işlevlerinin tek bir platform üzerinden kolay kolay yönetilmesini sağlıyor. Tüm İK süreçlerinin kuruma özel olarak tasarlanabildiği tahlillerle Layers HR, insan kaynakları profesyonellerinin ve çalışanların gereksinim duyabileceği tüm modülleri içinde barındırıyor. 

 

Layers HR, iş görüşmelerini yürüterek aday değerlendirmesi yapabiliyor 

Layers HR yapay zekası, çalışanların sesli yahut yazılı komutlar ile yıllık müsaade, masraf, avans, seyahat vb. taleplerini iletebilmelerini sağlıyor. Çalışanların performans bilgilerini tahlil ederek objektif ve dataya dayalı değerlendirmeler sunan Layers HR yapay zekâsı işe alım sürecinde adaylarla tesirli ve verimli bir halde bağlantı kurarak soruları yanıtlıyor ve iş müracaat sürecini kolaylaştırıyor. İşe alım sırasında adaylarla mülakatları gerçekleştirerek şirketlerin gereksinimlerine en uygun adayları süratli ve yanlışsız bir biçimde belirlemesine yardımcı oluyor. Çalışanların ve adayların yetkinlik, yetenek, tecrübe ve uygunluklarını kapsamlı ve objektif bir biçimde tahlil ederek işe alım uzmanlarına en uygun adayları seçme konusunda detaylı bilgi ve iç görü sunuyor. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.